Bunda Nebbia AW 109

A je to tu! Nová estetická, módna kolekcia plná detailov. Naša návrhárka Stanka spolupracovala s najlepšími mladými slovenskými a slovenskými physique atlétmi z NEBBIA Test ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

A je to tu! Nová estetická, módna kolekcia plná detailov. Naša návrhárka Stanka spolupracovala s najlepšími mladými slovenskými a slovenskými physique atlétmi z NEBBIA Test Teamu a vytvorila kolekciu špeciálne pre tých, ktorí majú zmysel pre detail, milujú štýlové oblečenie a zároveň potrebujú kvalitný a pohodlný tréning. Kolekciu sme vytvorili z nových trendových materiálov, ktoré sme detailne prepracovali, aby bola čo najdokonalejšia z hľadiska dizajnu, materiálu a každého detailu na výrobku. Bunda je vytvorená zo špeciálneho elastického materiálu, ktorý zaisťuje dokonalý pohyb počas športovania a materiál sa dokonale prispôsobí. Dizajn sme vylepšili "tvrdým" prešívaním na trapéze, vreckami na zips a 3D reliéfnou potlačou. Logo AW je aj na šnúrkach a vnútri zipsu.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty

Nie