Bunda Nebbia Camo AW 116

A je to tu! Nová estetická, módna kolekcia plná detailov. Naša návrhárka Stanka spolupracovala s najlepšími mladými slovenskými physique atlétmi z NEBBIA Test Teamu a ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

A je to tu! Nová estetická, módna kolekcia plná detailov. Naša návrhárka Stanka spolupracovala s najlepšími mladými slovenskými physique atlétmi z NEBBIA Test Teamu a vytvorila kolekciu špeciálne pre tých, ktorí majú zmysel pre detail, milujú štýlové oblečenie a zároveň potrebujú kvalitný a pohodlný tréning. Kolekciu sme vytvorili z nových módnych materiálov, prepracovaných do detailov, aby bola čo najdokonalejšia z hľadiska dizajnu, materiálu a každého detailu na výrobku. Bunda je vytvorená zo špeciálneho elastického materiálu, ktorý zaisťuje dokonalý pohyb počas športovania a materiál sa dokonale prispôsobí. Vylepšili sme dizajn kombináciou čiernej a strečovej kamuflážnej tkaniny a prispôsobili sme mu kamuflážne logo AW. Bunda je vhodná nielen na tréning, ale aj na bežné nosenie.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty

Nie