Členkové ponožky Nebbia Intense No-Show 105 Black 35-38

Ľahké športové ponožky v neviditeľnej dĺžke dokonale doplnia váš outfit!. Členkové ponožky Nebbia Intense No-Show 105 sú čerešničkou na torte, ktorá dotvorí dokonalý outfit! Vďaka ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Ľahké športové ponožky v neviditeľnej dĺžke dokonale doplnia váš outfit!. Členkové ponožky Nebbia Intense No-Show 105 sú čerešničkou na torte, ktorá dotvorí dokonalý outfit! Vďaka minimalistickému modernému dizajnu ich môžete kombinovať so všetkým, ale najmä s novou dámskou kolekciou INTENSE. Intenzívny tréning, intenzívny strih, intenzívna čierna, intenzívne odhodlanie, to všetko sa spája. Dajte si záležať na tréningu a odmietnite dať menej ako 100 %. Tieto ponožky môžete používať v telocvični, pri športových aktivitách vonku aj na bežné každodenné nosenie. Obľúbená "no-show" dĺžka sa schová do tenisiek a nebude ani trochu vidieť! Okrem toho je kvalitný materiál mimoriadne pohodlný a podrží vás aj počas náročného tréningu, čo sa určite oplatí!

S INTENSE oslavujeme silné a sebavedomé ženy, ktoré sa neboja žiť naplno a hrdo si idú za svojimi cieľmi s neľútostným odhodlaním! Je ešte jednoduchší ako kedykoľvek predtým a zameriava sa najmä na zlepšenie vášho výkonu! Tak neseďte doma a začnite ešte dnes, s touto kolekciou pôjde všetko ako po masle! Technický popis:

dámske ponožky "no-show"

neviditeľná dĺžka

kvalitný materiál

dokonalé pohodlie

športový dizajn

zlaté logo NEBBIA

87% bavlna, 9% polyamid, 2% elastan, 2% polypropylén

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty