Dámsky top Nebbia Honey Bunny 821 Black XS

Nadčasový crop top s dlhými rukávmi, extravagantným vzhľadom a štýlovými strihmi rukávov, v ktorom zažiarite kedykoľvek a kdekoľvek! Urobte sa neprehliadnuteľnou v krásnom extravagantnom topíku ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Nadčasový crop top s dlhými rukávmi, extravagantným vzhľadom a štýlovými strihmi rukávov, v ktorom zažiarite kedykoľvek a kdekoľvek! Urobte sa neprehliadnuteľnou v krásnom extravagantnom topíku Nebbia Honey Bunny, ktorý je neuveriteľne sexy! Dokonale prispôsobený strih so šitím je vyvážený dostatočne elastickým materiálom, ktorý je veľmi pevný a prispôsobivý. Budete prekvapení, ako neuveriteľne pohodlne sa nosí! Dominantou tohto topu sú parádne, rafinované strihy na oboch rukávoch, ktoré nielenže dokonale slúžia ako sieťované panely, ale vyzerajú absolútne jedinečne a neprehliadnuteľne! Štýlové nápisy NEBBIA sú po prvýkrát v novej zlatej farbe, ktorá dodáva tejto kolekcii nádych luxusu a jedinečnosti!Technický popis:

pružný a hrubší materiál

rez plodín

mäkký a na dotyk príjemný materiál

zlatý nápis NEBBIA, ktorý legínam dodáva nádych luxusu

otvor na palec na rukávoch

originálne rezy na oboch rukávoch

silikónové "N" na vnútornej strane gumy

zloženie: 79% polyamid, 21% elastan

Tabuľka veľkostí

Veľkosť

Obvod hrudníka

Obvod pása

XS

80 - 84 cm

54 - 58 cm

S

84 - 88 cm

58 - 62 cm

M

88 - 92 cm

62 - 68 cm

L

92 - 96 cm

68 - 74 cm

XL

96 - 102 cm

74 - 80 cm

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty