Fitbit Fitbit Versa 2 Black/Carbon

Spoločnosť Fitbit predstavila na trhu druhú generáciu svojich úspešných inteligentných hodiniek, ktoré si hneď na prvý pohľad zamilujete. Hodinky Fitbit Versa 2 majú nové oblejšie ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Spoločnosť Fitbit predstavila na trhu druhú generáciu svojich úspešných inteligentných hodiniek, ktoré si hneď na prvý pohľad zamilujete. Hodinky Fitbit Versa 2 majú nové oblejšie tvary a modernejší dizajn, s ktorým zažiarite v každej spoločnosti. Nielen, že tieto hodinky sú úplnou dizajnovou lahôdkou, ale opäť sú nabité všetkým, čo si nenáročný používateľ môže priať, naviac s výdržou batérie až 5 dní. Hodinky a telefón s aplikáciou možno samozrejme opäť jednoducho spárovať pomocou technológie Bluetooth, čo vám umožňuje využívať tiež GPS funkciu telefónu. Nový AMOLED displej vám zaručí nielen rýchlejšiu odozvu a nižšiu spotrebu, ale aj perfektnú čitateľnosť aj na priamom slnku. Oproti predchádzajúcej verzii sú tieto hodinky vybavené mikrofónom, pomocou ktorého ich môžete kedykoľvek ovládať hlasovými príkazmi v anglickom jazyku, stačí len zadať príkaz pomocou hlasu a asistent Alexa vám zariadi všetko na čo si len spomeniete, od zobrazenia počasia až po spustení aplikácií či prehrávania pesničiek. Ak vlastníte mobilný telefón s OS Android, tak pomocou hlasového príkazu môžete dokonca odpovedať na SMS správy. Ďalšou novinkou je prepojenie s aplikáciou Spotify, ktorá je v hodinkách už predinštalovaná, takže môžete svoju obľúbenú hudbu počúvať vždy a všade. Vďaka funkcii Sleep Score, ktorá poskytuje lepší prehľad o kvalite spánku, si ráno môžete zobraziť, ako dobre ste sa vyspali. Rovnako nechýba ani funkcia inteligentného budenia, ktorá rozpozná, kedy je optimálne používateľa zobudiť tak, aby sa cítil čo najviac svieži. Veľmi obľúbenou funkciou je aj Fitbit Pay, vďaka ktorej môžete vykonávať bezkontaktné platby bez použitia platobnej karty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všetky inteligentné hodinky Fitbit Versa 2 Vám ponúknu:

Celodenný monitoring

Vďaka celodennému monitorovaniu pokojovej tepovej frekvencie zistíte, ako sa vyvíja vaša telesná kondícia a ako je na tom váš kardiovaskulárny systém. Pomocou aplikácie môžete sledovať svoje prejdené kroky, spálené kalórie či čas venovaný aktivite a získať tak prehľad o tom, ako ste na tom v porovnaní s priemerom ľudí vášho veku a pohlavia.

 

Maximálna výdrž batérie

Deň má 24 hodín. Rovnaký čas by mali vydržať aj vaše hodinky. Inteligentné hodinky Fitbit Versa 2 možno na jedno nabitie používať až 5 dní (v závislosti na tom, ako ich používate). Spoľahlivo tak monitorujú vaše aktivity od rána až do noci a Vy tak môžete viac času venovať tréningu alebo sledovaniu dosiahnutia Vašich cieľov.

 

Technológia SmartTrack

Hodinky pomocou tepovej frekvencie nepretržite sledujú vašu fyzickú aktivitu a vďaka funkcii SmartTrack dokážu rozoznať, kedy začnete trénovať alebo cvičiť. Automaticky potom začnú zaznamenávať tréningové hodnoty, takže sa nemusíte báť, že sa zabudnete prepnúť do príslušného tréningového režimu. Hodinky Versa 2 sú vždy o krok pred vami.

 

Sledovanie spánku

S využitím technológie PurePulse® hodinky monitorujú cez noc vašu tepovú frekvenciu a zaznamenávajú jednotlivé fázy spánku. V aplikácii Fitbit si môžete nastaviť spánkový cieľ a riadiť sa odporúčaným harmonogramom spánku. Hodinky vás upozornia, kedy je čas ísť spať a vibrovaním vás v určený čas zobudia.

Technický popis:

 

maximálna výdrž batérie 5+ dní

viac ako 15 športových režimov

hlasové odpovede (iba OS Android)

Fitbit Today - správa záznamov celodennej aktivity, návrhy na zlepšenie životosprávy a upozornenie na blížiace sa aktivity

úložný priestor až pre 300+ piesní

monitorovanie spánku a funkcia Sleep score + funkcia inteligentného budenia

automatické rozpoznanie športovej aktivity SmartTrack

24/7 snímanie tepovej frekvencie PurePulse

prístup k obľúbeným aplikáciám priamo cez hodinky

možnosť prepojenia s Bluetooth slúchadlami

farebný dotykový AMOLED displej

prístup k GPS cez spárovaný telefón, možnosť záznamu tempa a vzdialenosti

NFC čip pre bezkontaktné platby (v SR túto službu poskytujú: Slovenská sporiteľňa, Poštová banka a 365 banka)

konektivita: WiFi, Bluetooth

sklíčko: Gorilla Glass 3

použitie: beh, cyklistika, plávanie, fitnes, turistika, lyžovanie, šport

kompatibilita: iOS, Android, Windows

vodotesnosť: 5 ATM (do 50 m)

prevádzková teplota: -10 °C do + 60 °C

rozlíšenie displeja: 300 x 300 px

veľkosť displeja: 2,5 x 2,5 cm, uhlopriečka 3,5 cm

veľkosť remienka: balenie obsahuje dva silikónové remienky; S (14-18 cm), L (18-22 cm)

hmotnosť: 41 g s malým remienkom, 43, 2 g s veľkým remienkom

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty