Mikina Nebbia N's 654

SIGNATURE LINE prichádza s ďalšími modelmi, ktoré vychádzajú z krásnych ženských línií celej kolekcie Beautiful Inside & Out. Dokonale jednoduchá, ale krásne tvarujúca bunda je ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

SIGNATURE LINE prichádza s ďalšími modelmi, ktoré vychádzajú z krásnych ženských línií celej kolekcie Beautiful Inside & Out.

Dokonale jednoduchá, ale krásne tvarujúca bunda je skvelým doplnkom vášho outfitu nielen do posilňovne, ale aj na každý deň. Zamilujete si mäkký, elastický materiál a strih, ktorý opticky tvaruje vašu postavu. Jednofarebný dizajn a minimalistická potlač "Ns" na rukávoch robia z mikiny nádherne jednoduchý, ale štýlový kúsok.

Vysoký golier a úzky strih pôsobia veľmi žensky. Materiál, z ktorého je bunda vyrobená, je veľmi mäkký a prispôsobivý, pri nosení ho takmer nepocítite. Pásy "N" na rukávoch vytvárajú peknú líniu na rukách a ramenách.

Nesmrteľná čierna a moderná bordová sú farby, ktoré sa ľahko kombinujú s inými farbami. Túto bundu však môžete dokonale zladiť s legínami s rovnakým dizajnom!

  • mimoriadne mäkký materiál
  • krásne tvaruje postavu
  • kovový zips
  • vyšší golier
  • príjemný na dotyk
  • dizajnová potlač "Ns" na rukávoch.
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty