Nebbia Nebbia Hero technická vesta 146 bordová

Odlíšte sa a určujte trendy spolu s nami! Vysoko funkčné technické tielko v exkluzívnom dizajne je presne ten kúsok oblečenia, vďaka ktorému budete vyzerať dokonale ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Odlíšte sa a určujte trendy spolu s nami! Vysoko funkčné technické tielko v exkluzívnom dizajne je presne ten kúsok oblečenia, vďaka ktorému budete vyzerať dokonale a cítiť sa rovnako!

Priliehavý moderný slim strih v kombinácii s kvalitným materiálom dokonale obopne a zvýrazní vaše svaly! Toto jedinečné tričko je kúsok oblečenia, v ktorom sa budete nielen dobre cítiť pri cvičení, ale určite sa nestratíte v dave. Zaujímavé prešívanie na chrbte a ramenách vám poskytne dokonalé pohodlie počas tréningu. Dizajnová potlač loga NEBBIA dodáva dresu exkluzívny vzhľad. Navrhnuté tak, aby spĺňali vaše najvyššie nároky na pohodlie a kvalitu materiálu, s detailmi dotiahnutými do absolútnej dokonalosti!

Kolekcia Fitness meets fashion má jasné posolstvo. Naša dizajnérska dielňa vytvorila kúsky, ktoré sú dokonalou kombináciou športového oblečenia s najnovšími módnymi trendmi. Sú štýlové a pohodlné zároveň, ideálne nielen na cvičenie, ale aj na bežný deň v meste alebo dokonca na večierok. Módne farby, mäkké a pružné materiály a neuveriteľne prepracované detaily. Toto sú hlavné prvky novej línie.

Ak máte radi sofistikovaný dizajn, toto tričko je presne ten kúsok, ktorý si zamilujete! Nerozdeľujte svoje oblečenie na telocvičňu alebo mesto, poďte s nami určovať trendy vo fitness oblečení, v ktorom budete vyzerať skvele za každých okolností!

Body:

  • štíhly strih
  • exkluzívny dizajn
  • Potlač vzoru NEBBIA na ramenách a chrbte
  • okrúhly výstrih
  • prispôsobivý strečový materiál
  • malé logo "N" na boku
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty