Športové rukávy Nebbia Rebel 696

Ste odvážny? Chcete s nami určovať trendy? Nebojíte sa vyčnievať z davu? Vytvorili sme pre vás tieto extravagantné, štýlové a sexi rukávy, ktoré dokonale podčiarknu ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Ste odvážny? Chcete s nami určovať trendy? Nebojíte sa vyčnievať z davu? Vytvorili sme pre vás tieto extravagantné, štýlové a sexi rukávy, ktoré dokonale podčiarknu každý outfit!

Ukážte svoj štýl a buďte neprehliadnuteľná!

Rukávy majú na spodnej strane otvory na palec a ikonickú NEBBIA gumu s malým silikónovým "N" na vnútornej strane, takže sa nevyhrnú a poskytnú vám dokonalé pohodlie pri nosení.

Kolekcia Fitness meets fashion má jasný odkaz. Naša dizajnérska dielňa vytvorila kúsky, ktoré sú dokonalou kombináciou športového oblečenia s najnovšími módnymi trendmi. Sú veľmi ženské, sexy a ideálne nielen na cvičenie, ale aj na bežný deň v meste alebo dokonca na večierok. Módne farby, mäkké a pružné materiály a neuveriteľne prepracované detaily. Toto sú hlavné prvky novej línie.

V bodoch:

  • moderné rukávy
  • dokonalý módny kúsok
  • ikonická elastická NEBBIA
  • otvory pre palce
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty