Najlepšie krabičkové diéty: porovnanie a rebríček pre rok 2023

Krabičkové diéty sú čoraz obľúbenejšie. Vidina zdravého jedla bez toho, aby ste museli tráviť drahocenný čas nakupovaním surovín a jeho prípravou, láka čoraz viac ľudí. Krabičkové diéty vám nielen ušetria čas, ale môžu tiež zásadne zmeniť vaševaše stravovacie návyky, čo vám výrazne pomôže na ceste k zdravému životnému štýlu. Ak práve začínate s krabičkovou diétou, môže byť pre vás ťažké vybrať si z tejto širokej ponuky. Preto sme pre vás v našom dnešnom článku pripravili rebrík . Zostavili sme zoznam najlepších krabičkových diét.

Najlepšie krabičkové diéty

Poradie Obrázok Produkt Hlavné výhody Cena Informácie
1. Zdravé Stravovanie Zdravé Stravovanie Kvalitné jedlá, Veľký výber programov, Možnosť konzultácií € 20,00
2. Easydiet Easydiet Prehľadná webová stránka, Mnohé programy, Dobrá cena € 16,00

Podrobná analýza najlepších krabičkových diét

1. Zdravé Stravovanie

Zdravé Stravovanie

Jeho najväčšou výhodou je samozrejme obrovský výber rôznych programov. Ďalšou výhodou je veľká rozmanitosť a kvalita jedál a možnosť nastavenia ich kalorickej hodnoty. Nevýhodou je, že nedoručuje cez víkendy.

Klady:

 • Vysokokvalitné a profesionálne pripravené jedlá
 • Najväčšia ponuka programov na trhu
 • Možnosť výberu kalorickej hodnoty menu
 • Konzultácia s odborníkom na výživu

Nevýhody:

 • Cez víkend nepripravujú jedlá

O výrobcovi:
Zdravá výživa je najväčšou spoločnosťou svojho druhu v krajine, ktorá prevádzkuje niekoľko ďalších značiek zameraných na krabičkové diéty. Na trhu sú od roku 2008 a podľa mnohých ide o najlepšiu krabičkovú diétu, akú môžete v tuzemsku dostať.

Záverečné hodnotenie:
Krabičková diéta zo zdravej výživy sa v našom rebríčku objavuje pravidelne a naozaj patrí k najlepším aj v rámci Slovenska. Vybrať si zo širokej ponuky programov je prakticky nemožné. Ešte viac nás mrzí nemožnosť objednať si jedlo aj počas víkendu.

Pomyselné stríbro nášho rebríčka majú krabičkové diéty od spoločnosti Easydiet. Tešia sa veľkej obľube medzi milovníkmi krabičkovej diéty nielen na Slovensku, ale aj v Brne a Prahe, a to z veľmi dobrého dôvodu. Táto krabičková diéta vám ponúka chutné jedlá, vysokú kvalitu použitých surovín a veľký výber programov. Za pomerne výraznú nevýhodu považujeme skutočnosť, že rozvoz stravy sa uskutočňuje vo večerných hodinách, čo môže byť pre niektorých ľudí veľmi nepríjemné.

Klady:

 • Vynikajúci výber programov
 • Možnosť prispôsobiť programy podľa zdravotného stavu
 • Vynikajúci pomer cena/kvalita
 • Šikovná webová stránka

Nevýhody:

 • Doručenie len vo večerných hodinách

O výrobcovi:
Easydiet je rodinná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 10 rokov. Za ten čas sa im podarilo vybudovať veľmi slušnú klientelu, ktorá sa nevie nabažiť ich krabičkových diét. Hlavnou myšlienkou spoločnosti je vytvoriť u svojich klientov zdravé stravovacie návyky, ktoré im pomôžu dosiahnuť ich ciele.

Záverečné hodnotenie:
Ak hľadáte kvalitnú a vyváženú krabičkovú diétu vytvorenú profesionálmi, Easydiet jednoducho nesmiete prehliadnuť. Ak vám nevadí neskoré popoludňajšie až večerné doručenie, dostanete veľmi chutnú možnosť na každé jedlo počas dňa, ktoré si rýchlo zamilujete.

Obsah článku
Zobraziť
Skryť

Zdroje

 1. https://cs.wikipedia.org/wiki/Krabi%C4%8Dkov%C3%A1_dieta
 2. MEJDROVÁ, Vladěna. Krabičková dieta [online]. Brno, 2014 [cit. 2023-02-16]. Dostupné z: https://theses.cz/id/j1tq7y/. Bakalářská práce. Masarykova univerzita, Lékařská fakulta. Vedoucí práce Mgr. Sylva Šmídová.
 3. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6489330/
 4. Role of a food box program in fruit and vegetable consumption and food security - PubMed. PubMed [online]. Dostupné z: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22668838/

 5. https://www.svetfitness.cz/clanek/nejlepsi-dieta/

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máte otázku? Alebo chcete len vyjadriť svoj názor? Pošlite nám komentár.