BrainMax Allergy Support: ideálny produkt pre alergikov!

Alergie môžu byť niekedy naozaj nepríjemné, o tom niet pochýb. A nezáleží na tom, či ste vášnivým milovníkom zdravého životného štýlu alebo je pre vás práca prioritou. Vo všetkých situáciách môžu alergie trochu skomplikovať život. Čo s tým však robiť? A existuje nejaký spôsob, ako ju lepšie zvládnuť? Okrem rôznych liekov, ktoré vám s najväčšou pravdepodobnosťou predpíšuvám predpíše lekár, existujú aj voľnopredajné výživové doplnky. Práve do tejto kategórie patrí BrainMax Allergy Support, na ktorý sa v rámci tejto recenzie pozrieme podrobnejšie.

BrainMax Allergy Support
Kategória: Iné
Veľkosť balenia
10.0/10
Vstrebateľnosť
10.0/10
Dávkovanie
10.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnotenie
9.6
z 10 bodov

 

Cenová tabuľka pre BrainMax Allergy Support
Obchod
Porovnanie cien
Odkaz
Cena:  € 31,49
Cena:  € 31,50

Na začiatku treba spomenúť, že s výrobkami tejto spoločnosti sme boli doteraz vždy spokojní, pretožeV minulosti sme vyskúšali ich proteín Milkshake alebo vynikajúcu granolu Pure Granola, ktorú tiež odporúčame vyskúšať.

Ako funguje alergia?

Samozrejme, ako už názov výrobku napovedá, Allergy Support je produkt vytvorený predovšetkým pre alergikov. Ide o komplex 10 látok a bylinných extraktov, ktoré majú mať synergický účinok pri starostlivosti o dýchacie cesty pri alergii. Podstata alergickej reakcie je veľmi jednoduchá - akonáhle sa alergén (často úplne neškodná a bežne sa vyskytujúca látka) dostane do organizmu, jetelo začne produkovať protilátky a okrem iného sa uvoľňuje histamín, ktorý môže okrem iného spôsobiť určité ťažkosti v dýchacích cestách a zvýšiť produkciu hlienu.

Brainmax podpora alergie recenzie a hodnotenia Z
hľadiska zloženia nás BrainMax Allergy Support príjemne prekvapil.

Čo s tým dokáže Allergy Support urobiť?

Ako sme už spomenuli v predchádzajúcich odsekoch, Allergy Support je doplnok vytvorený na podporu správneho fungovania imunitného systému, ktorý jesystému, ktorý do veľkej miery súvisí s vhodnou reakciou nášho organizmu na vystavenie alergénu. Preto v Allergy Support nájdete napríklad vitamín C, výťažky zo žihľavy, zázvoru, borovicovej kôry, ninetsilu a rebríčka, kvercetín, bromelaín, fosfolipidy, apigenín a N-acetyl-L-cysteín. Ide o absolútne skvelý prípravok, ktorý je očividne zostavený s ohľadom na potreby alergikov, pretože obsahuje celý rad látok podporujúcich imunitu.

Ako sa prípravok Allergy Support používa?

Je potrebné poznamenať, že Allergy Support rozhodne nie je nejaký zázračný doplnok, ktorý vám dokáže pomôcť pri akýchkoľvek vážnych problémoch akútneho charakteru. Pri pravidelnom užívaní má však určite svoje opodstatneniea dokonca sa môže kombinovať s niektorými liekmi na akútne problémy. Allergy Support sa môže používať aj preventívne a podľa oficiálnychwebovej stránky predajcu je možné začať ju už dva mesiace pred začiatkom peľovej sezóny. Štandardné dávkovanie sú 3 kapsuly raz alebo dvakrát denne a má zmysel začať ho užívať aj v prípade, že alergia už je prítomná. Zaujímavé je, že na základe odpovedí samotného predajcu sa Allergy Support môže používať aj pre deti od piatich rokov. V každom prípade odporúčame v prípade potreby konzultáciu s pediatrom.

Čo hovoríme na cenu?

V čase písania tejto recenzie stojí jedno balenie Allergy Support 799 korún a obsahuje 90 kapsúl. Vzhľadom na to, že jedna dávka sú tri kapsuly, znamená to, že celé balenie vám vydrží jeden mesiac. Samozrejme, nie je to úplne dosť, ale na druhej strane je výrobok zostavený z logických ingrediencií a obsahuje naozaj kvalitné zložky. A tiež je dôležité vziať do úvahy, že nejde o doplnok, ktorý je potrebné užívať celoročne. Naopak - ak viete, kedy máte problémy s alergiou, je možné začať užívať Allergy Support mesiac vopred a potom až do ustúpenia alergie. A v tomto prípade cena samozrejme nie je taká vysoká.

Cenová tabuľka pre BrainMax Allergy Support
Obchod
Porovnanie cien
Odkaz
Cena:  € 31,49
Cena:  € 31,50

Záverečné hodnotenie: Allergy Support sa oplatí vyskúšať!

Allergy Support je v konečnom dôsledku kvalitný doplnok, ktorý má mnoho pozitívnych hodnotení, a ak ste z alergie mierne zúfalí a neviete si s ňou rady, môže to byť dobrý doplnok. Hoci neodporúčame očakávať zázraky, skutočne môže mať určitý účinoka môže vám účinne pomôcť prekonať toto nie príliš sympatické obdobie.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.