Extrifit Agrezz: Hardcore Nakopávač pre skutočných Hardcore Nakopávače (Recenzia)

Predtréningové nakopávače sú mimoriadne obľúbeným doplnkom. Úprimne povedané, nie je sa čomu čudovať. Keď chcete pri tréningu podať absolútne najlepší výkon, potrebujete na to tonu energie. Ak však už pred tréningom cítite nastupujúcu únavu, musíte túto energiu nejakým spôsobom doplniť. Na českom trhu je Agrezz od Extrifit dlhodobo označovaný za absolútnu špičku medzi predtréningovými doplnkami. Je takéto označenie zaslúžené? Má Agrezz naozaj taký silný účinok, ako sa o ňom hovorí? A oplatí sa do neho investovať? To všetko a ešte oveľa viac sa dozviete v našej dnešnej recenzii.

Extrifit Agrezz
Kategória: Nakopávače
Účinnosť
9.9/10
Chuť
9.5/10
Rozpustnosť
9.9/10
Zložky
9.9/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnotenie
9.4
z 10 bodov
Cenová tabuľka pre Extrifit Agrezz
Obchod
Porovnanie cien
Odkaz
Cena:  € 1,58
Cena:  € 1,65
Cena:  € 1,80

Značka Extrifit je známa tým, že svoje doplnky vytvára tak, aby vyhovovali aj tým najväčším pracantom. Nie je preto prekvapením, že najlepší nakopávač pochádza práve od tohto výrobcu. Ďalším známym nakopávačom od tejto značky je Extrifit Hellgel, ale za vyskúšanie stojí aj proteín Extrifit High Whey 80.

Chuť a zloženie Agrezzu

Zloženie

Hlavným dôvodom, prečo je Agrezz taký obľúbený, je jeho nekompromisné zloženie. V tomto smere výrobca rozhodne nešetril na kvalitných surovinách, čo sa pochopiteľne odráža na celkovej kvalite výrobku. Jedna dávka (20,8 g) obsahuje:

 • 6500 mg citrulínu, ktorý je najlepším doplnkom na zlepšenie produkcie NO, čím napomáha aj lepšiemu prekrveniu svalov
 • 4000mg beta alanínu, ktorý vám zanechá mierny pocit pálenia v končatinách, zlepšuje svalovú vytrvalosť a silu.
 • 1695 mg bázy arginínu zabezpečí ešte lepšie prekrvenie a zvýši hladinu rastového hormónu
 • 500 mg arginínových peptidov zvýši vašu chuť do tréningu, zlepší produkciu rastového hormónu
 • 2000mg taurínu, ktorý pomáha maximalizovať koncentráciu na tréning
 • 1000mg tyrozínu, ktorý je prekurzorom adrenalínu a noradrenalínu
 • 250 mg extraktu zo zeleného čaju na zlepšenie správneho fungovania metabolizmu
 • 200 mg kofeínu na maximálnu koncentráciu, zlepšenie spaľovania tukov a zvýšenie potenia
 • 54 mg DMAE bitarátu na zlepšenie nálady a oddialenie únavy
 • 10 mg synefrínu na zvýšenie pokojového metabolizmu a termoregulácie počas tréningu
 • 20 mg extraktu z čierneho korenia na zrýchlenie metabolizmu a podporu vstrebávania živín
 • 1000 mg cholín bitrátu, ktorý pôsobí synergicky s kofeínom a zvyšuje jeho účinok
 • 1000 mg inozínu, ktorý prispieva k prenosu kyslíka do svalov a podporuje tvorbu ATP

Kúpte za najlepšiu cenu

Jedna dávka Agrezz teda obsahuje celkovo 2000 mg arginínu. V porovnaní s konkurenciou má Agrezz naozaj neuveriteľne kvalitné zloženie. Jednotlivé stimulanty sú obsiahnuté v dostatočne vysokých dávkach a mnohé látky pôsobia synergicky, čo výrazne zvyšuje účinnosť produktu. Navyše zloženie tohto nakopávača zostáva už dlhú dobu prakticky nezmenené, čo len dokazuje, aký účinný musí byť. Prečo meniť niečo, čo dokonale funguje?

NEPREHLIADNITE
Ak vám nevyhovuje vysoký obsah kofeínu a iných stimulantov, neprehliadnite našu recenziu českého Virus M3/s Pump, ktorý žiadne stimulanty neobsahuje.

Agrezz by sa mal užívať tesne pred tréningom

V súčasnosti je Agrezz dostupný len vo forme malých vrecúšok obsahujúcich jednu dávku naraz. Hoci je to nepraktické kvôli skladovaniu, má to svoje výhody. Pred užitím si nemusíte nič merať a na tréning si môžete jednoducho vziať so sebou jedno samostatné vrecúško. Výrobca odporúča rozmiešať jednu dávku v 200-300 ml vody a užiť ju približne 15-20 minút pred tréningom. Osobne musím povedať, že Agrezz užívam vždy tesne pred Po niekoľkých minútach nevydržím stáť na mieste.

Nie je však dobré vypiť pred tréningom zbytočne veľké množstvo vody, pretože je nepríjemné cvičiť s plným bruchom. Preto odporúčam použiť maximálne 200 ml vody na rozmiešanie. Chuť výsledného nápoja je potom síce príliš silná, ale kopačky nepijete kvôli chuti. Zároveň musím oceniť, že Agrezz sa rozpúšťa bez problémov a hoci po rozmiešanímôže na povrchu vytvoriť malá vrstva peny, nie je to nič hrozné.

Účinky Agrezzu?

Určite poznáte ten pocit, keď kopačka zaberie a vy máte pocit, že vám každú chvíľu vyletí z kože. Tréning je agresívny, vaša koncentrácia je taká dobrá, ako sa len dá, a o svalovej pumpe ani nehovorím. Ale potom zrazu v polovici tréningu je koniec, nakopávač úplne prestane fungovať a vy sa cítite strašne unavení.

Presne to sa vám s Agrezz nikdy nestane.

Moje tréningy zvyčajne trvajú takmer dve hodiny a pozostávajú väčšinou z komplexných cvikov. Vždy sa však môžem spoľahnúť na tento špičkový nakopávač a nikdy ma nesklamal.

Napumpovanie svalov je naozaj extrémne, rovnako ako zameranie na tréning. Vďaka pomerne vysokému obsahu beta alanínu ma celé telo brní už niekoľko minút po jeho vypití a cítim sa absolútne pripravený na ten najťažší tréning.

Agrezz je k dispozícii vo veľkom

Príchute (ktorú si vybrať?)

Pri nakopávačoch rozhodne nemôžete očakávať žiadne vychytané príchute.Príchute, pretože väčšina účinných látok je prirodzene horká. Príchuť mango a ananás toto pravidlo úplne porušuje, pretože jej tropická chuť je úplne dokonalá a dovolím si tvrdiť, že si ju jednoducho a ľahko zamilujete.

Ostatné príchute už také výnimočné nie sú, príchuť lesná jahoda & mäta má veľmi výraznú umelú pachuť.

V porovnaní s konkurenčnými predtréningovými doplnkami sú však všetky dostupné príchute Agrezz veľmi chutné.

NEPREHLIADNITE
Môžem sa predávkovať nakopávačom? Poradíme vám, na ktoré látky si dať pri užívaní predtréningoviek pozor.

Cena zodpovedajúca účinkom

Ak má Agrezz nejakú nevýhodu, je to jeho cena.

Ak chcete na predtréningovom doplnku ušetriť, vyhnite sa Agrezzu z dohľadu.

Ak však chcete zo svojho tréningu vyťažiť maximum a posunúť svoje výsledky na úplne novú úroveň, Agrezz je pre vás to pravé orechové. Je to špička vo svojej kategórii, takže vysoká cena sa tak trochu dala očakávať.

Keďže všetky tréningy cyklicky delím na ľahké a ťažké, Agrezz radím len pred tie ťažké. Jednak preto, že nechcem minúť celú výplatu na doplnky výživy, a jednak preto, že by si naň moje telo po čase zvyklo. Ak mám ľahké tréningy, stačí mi domáci nakopávač - najčastejšie kombinácia citrulínu, beta alanínu a kofeínu.

Ako sa Agrezz rozpúšťa?

Záverečné hodnotenie

Hoci sa od vydania Agrezzu objavilo niekoľko veľmi slušných predtréningoviek, žiadna z nich neohrozila jeho pozíciu jednotky. Ak hľadáte skutočne najlepší a úplne nekompromisný nakopávač, Agrezz je pre vás jasnou voľbou. Hoci stojí viac ako konkurencia, vysoká cena je plne opodstatnená. Aj po toľkých rokoch stále platí, že Agrezz je to najlepšie, čo náš predtréningový trh ponúka.

Ak vás Agrezz z nejakého dôvodu neoslovil alebo jednoducho hľadáte lacnejšíalternatívu, neprehliadnite naše porovnanie najlepších nakopávačov. Pre tých z vás, ktorí hľadajú kvalitný nakopávač, ale chcú sa vyhnúť stimulujúcimsme zostavili aj rebríček najlepších predtréningoviek bez stimulantov.

Cenová tabuľka pre Extrifit Agrezz
Obchod
Porovnanie cien
Odkaz
Cena:  € 1,58
Cena:  € 1,65
Cena:  € 1,80

Skvelé porovnanie nakopávačov pre posilňovňu (video):

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.