Šampón a kondicionér HairBurst: ideálna starostlivosť o vlasy? [recenzia]

Ak trávite nejaký čas na sociálnych sieťach a sledujete populárnych influencerov, možno ste už počuli o HairBurst. Po skúsenostiach s inými značkami, ktoré tak masívne investujú do marketingu, sme boli trochu skeptickí.Keď sme však naposledy recenzovali ich žuvačkové cukríky na vlasy, boli sme veľmi príjemne prekvapení. Preto sme sa rozhodli venovať aj ich vlajkovej lodi HairBurst šampónu a kondicionéru v samostatnej recenzii. Poďme sa naň pozrieť.

HairBurst Šampon a Kondicionér
Kategória: Iné
Dizajn
9.9/10
Veľkosť balenia
9.9/10
Použite
9.9/10
Zložky
9.9/10
Cena
6.9/10
Celkové hodnotenie
9.3
z 10 bodov

 

Vyskúšajte šampón HairBurst

Na úvod treba povedať, že v našom časopise sa vlasovým produktom venujeme pomerne často. Naposledy sme napríklad recenzovali obľúbený Navlasil, s ktorým sme boli mimoriadne spokojní. Teraz sa však vráťme k téme dnešnej recenzie.

Ako hodnotíme zloženie?

Zloženie sa zvyčajne považuje za najdôležitejší aspekt doplnku. A v prípade kozmetiky to nie je inak, pretože čo budeme interpretovať - niektoré látky použité v nekvalitných kozmetike môžu byť potenciálne karcinogénne, iné môžu upchávať póry a ďalšie môžu dráždiť pokožku. Existuje teda mnoho dôvodov, prečo si vyberať naozaj kvalitné výrobky. Konkrétne pri výrobe tohto produktu v spoločnosti HairBurst siahli po:

  • Hydrolyzovaný pšeničný proteín, ktorý pomáha vlasom vyzerať zdravo.
  • Aminokyseliny, ktoré pomáhajú hydratovať vlasy a udržiavať ich silné.
  • Pantenol, ktorý sa odporúča pre väčší objem.

Okrem toho, samozrejme, šampón aj kondicionér obsahujú celý rad ďalších láale žiadna z nich nie je potenciálne problematická, škodlivá alebo kontroverzná. Takže už v tomto bode nás HairBurst veľmi príjemne prekvapil, keďže náš prvý dojem zznačky bol, že pôjde o nekvalitný výrobok, ktorý sa bude len skrývať za dobrý marketing.

Recenzia Hairburst
Výrobky HairBurst zaujmú najmä svojím neotrelým dizajnom.

Ako šampón funguje?

Pokiaľ ide o samotné fungovanie šampónu, treba samozrejme povedať, že nežijeme vNie sme žiadni odborníci, a preto môžeme ponúknuť skôr laický pohľad a naše skúsenosti. S kondicionérom aj šampónom od HairBurst sme však boli veľmi spokojní, pretože po zbytočnom umývaní pokožky hlavy a musíme povedať, že sme si ani nevšimli, že by naše vlasy boli nadmerne mastné. Z hľadiska dlhodobého používania si potom budete môcť všimnúť, že vaše vlasy sú silnejšie, lesklejšie, menej sa lámu a celkovo vyzerajú zdravšie ako predtým. Boli sme teda spokojní aj z hľadiska funkčnosti.

 

Vyskúšajte šampón HairBurst

Ako ho používať?

Používanie šampónu a kondicionéru HairBurst sa nijako nelíši od používania konkurenčných výrobkov. Ak teda máte dlhé vlasy, ideálne je pred umývaním vlasy dobre rozčesať a potom aplikovaťšampón na mokré vlasy a opláchnite ho chladnejšou vodou pre lesklejšie vlasy. Kondicionér potom naneste na jemne vyžmýkané vlasy ako pri iných podobných výrobkoch.

Recenzia Hairburst

Ako hodnotíme cenu?

HairBurst predáva svoj šampón a kondicionér na dlhšie a hustejšie vlasy za 840 korún v čase písania tejto recenzie, pri jednorazovom nákupe.Ak sa rozhodnete pre predplatné, ušetríte 10 % z tejto ceny a získate aj dopravu zadarmo. Stať sa pravidelným predplatiteľom je teda výhodné, ale povedzme si na rovinu, že za tieto dva výrobky zaplatíte pomerne dosť peňazí. Zloženie je skvelé, rovnako ako funkčnosť, ale samozrejme na trhu nájdete aj podstatne lacnejšie produkty, ktoré ponúkajú dobrú kvalitu.

 

Vyskúšajte šampón HairBurst

Záverečné hodnotenie: Stojí to za vyskúšanie?

HairBurst rozhodne nie je produkt, ktorý zažíva obrovský boom na sociálnych sieťach neprávom. Je podporený prepracovaným zložením a maximálnou funkčnosťou, preto ho môžeme len odporučiť. Z nášho pohľadu naozaj stojí za vyskúšanie, ale jedným dychom dodávame, že v kategórii kvalitných šampónov šampónov a kondicionérov možno nájdete výrobky, ktoré sľubujú lepší pomer ceny a kvality.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.