Herbum adiposum: Čo je prírodný spaľovač tukov od spoločnosti Protein&Co? [recenzia]

Spaľovače tukov sú jedným z najvyhľadávanejších doplnkov, a hoci nie sú úplne všemocné, v situáciách, keď máte dobrýe stravu a správne množstvo fyzickej aktivity, môžu mať svoje opodstatnenie. Zároveň však ide o doplnok, ktorý každý výrobca robí trochu inak. V dnešnej recenzii sa pozrieme na Herbum adiposum, čo je prírodný spaľovač tukov od spoločnosti Protein & Co.

Herbum adiposum
Kategória: Spaľovače tukov
Počet dávok
10.0/10
Účinok
10.0/10
Dávkovanie
10.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnotenie
9.6
z 10 bodov

 

Cenová tabuľka pre Herbum adiposum
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 21,52

Na začiatku recenzie zostáva dodať, že sme v minulosti preskúmali aj ich proteíny Snack IT alebo Natural Whey. A keďže nás zaujali, rozhodli sme sa ich ponuku preskúmať viac.

Ako hodnotíme zloženie tohto doplnku?

V prvom rade by sme sa radi pozreli na zloženie tohto doplnku, pretože to je samozrejme (nielen pri spaľovačoch tukov) kľúčový aspekt. A Herbum adiposum to spĺňa do bodky, pretože obsahuje niekoľko zaujímavých zložiek, ktorých pozitívny účinok potvrdili rôzne nezávislé vedecké štúdie. Patria medzi ne výťažky z kajenského korenia, sibírskeho ženšenu, zeleného čaju alebo horkého pomaranča. Okrem toho je v spaľovači prítomný aj kofeín, ktorý je jedným z celosvetovo najpoužívanejších stimulantov. Nebudeme vám klamať - tieto látky sú obsiahnuté aj vo viacerých konkurenčných výrobkoch, vrátaneem Protein&Co stavil na osvedčené zložky a použil ich v spaľovači dostatočné množstvo. Veľmi zaujímavé je aj použitie gurmánu, ktorý je okrem iného skúmaný pre svoje možné pozitívne účinky pri cukrovke a iných ochoreniach. V konečnom dôsledku teda zloženiu rozhodne nemáme čo vytknúť.

Herbum Adiposum priťahuje svojím vtipným dizajnom a dobrými zložkami
Herbum Adiposum zaujme svojím veselým dizajnom a dobrým zložením

Ako užívať Herbum adiposum?

Pokiaľ ide o užívanie tohto spaľovača tukov, mali by ste vedieť, že podobne ako množstvo iných produktov v tejto kategórii, Herbum adiposum obsahuje kofeín a iné stimulanty. Preto sa neodporúča užívať ho v blízkosti spánku. Ak trénujete ráno, za ideálne považujeme užiť dve kapsuly približne 30 minút pred tréningom. Ak však trénujete večer, bolo by lepšie užiť spomínanú dennú dávku ráno. Buďte opatrní aj v prípade, že už užívate napríklad nakopávače, ktoré často obsahujú aj kofeín.

Čo hovoríme na cenu?

Pri drvivej väčšine produktov Protein&Co sme vždy chválili veľmi príjemnú cenu. Pri tomto spaľovači si však budete musieť mierne priplatiť, keďže za 60 kapsúl zaplatíte v čase písania tejto recenzie približne 529 korún. Takáto cena za mesačné balenie je samozrejme o niečo vyššia (určite ho môžete dostať lacnejšielacnejších doplnkov), ale na druhej strane odráža skutočnosť, že ide o rozumne zostavený produkt plný kvalitných zložiek.

Cenová tabuľka pre Herbum adiposum
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 21,52

Funguje tento spaľovač?

Je pomerne ťažké odpovedať na otázku, či tento produkt skutočne funguje. A v tomto bode musíme poznamenať, že to veľmi závisí od vašich očakávanípretože, podobne ako iné legálne dostupné doplnky, tento spaľovač nefunguje zázračne. Ak máte vo svojej strave výrazné medzery a nedosahujete kalorický deficit, dve tabletky od Protein&Co (alebo akéhokoľvek iného výrobcu) vás určite nezachránia. Ale v prípade, že máte vyriešené všetky potrebné aspekty chudnutia, tento doplnok môžemôže byť vrcholom vášho úsilia a môže pomôcť maximalizovať účinok vašej diéty.

Ako si tento výrobok kúpiť?
Ako ste už pravdepodobne pochopili, tento výrobok obsahuje 60 kapsúl, čo zodpovedá 30 dávkam. To znamená, že jedno balenie vám vystačí na mesiac. Ak to však s diétou myslíte vážne, pravdepodobne budete chcieť výrobok užívať dlhšie, v takom prípadeV tomto prípade určite odporúčame využiť akciu 1+1 za zvýhodnenú cenu, ktorú nájdete aj na webovej stránke Protein&Co. Keďže ide o tabletový výrobok, nestane sa vám, že by vám chuť kapsúl nechutila, ako sa to môže stať pri proteínoch.

Záverečné hodnotenie

V súhrne, je spravodlivé povedať, že ak máte rozumnú stravu a cvičenie rutiny a chcete maximalizovať svoje úsilie, určite má zmysel investovať do tohto výrobku a pravdepodobne prežijete aj to, že cena sa môže niekomu zdať o niečo vyššia. Na druhej strane, ak máte prehnané očakávania o tom, ako zažijete masívny úbytok hmotnosti po niekoľkých tabletkách, budete sklamaní a oveľa lepšie lepšou voľbou by bolo pochopiť, ako chudnutie skutočne funguje, a ušetrené peniaze investovať do niektorého zo spomínaných proteínov od spoločnosti Protein&Co.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.