Minus Age Bioelixir: ideálny doplnok proti starnutiu a pre imunitu!

Pokiaľ ide o trh so športovými doplnkami, nie je potrebné obmedzovať sa len na klasické a dobre známe doplnky, ktoré každý pozná. Pravdou však je, že keď sa stretneme s komplexným doplnkom, zvyčajne sme voči nemu skeptickí, pretožeide o produkty s obrovskými maržami a bez výrazných výhod oproti lacnejším variantom. Keď však spoločnosť Minus Age predstavila svoj Bioelixir, stali sme sa opatrnými. Prečo? Okrem iného preto, že za touto spoločnosťou stoja dvaja lekári a doteraz sme boli so všetkými ich produktmi mimoriadne spokojní. Ale čo tentoraz?

Minus Age Bioelixir
Kategória: Iné
Kvalita
10.0/10
Veľkosť balenia
10.0/10
Vstrebateľnosť
10.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnotenie
9.6
z 10 bodov

 

Vyskúšajte Bioelixir

Na úvod by sme radi dodali, že sme už recenzovali produkty od spoločnosti Minus Age, ako je melatonín alebo resveratrol. Teraz sa pozrime na spomínaný Bioelixir, ktorý sľubuje zdravé nechty, podporu imunity a množstvo ďalších výhod.

Zloženie premyslené do posledného detailu

Doplnky stravy zaoberajúce sa podporou celkovej vitality a dlhovekosti sú vo všeobecnosti na vzostupe. Existuje ich však celý rad a nie všetky majú zmysluplné zloženie. Našťastie to nie je prípad prípravku Bioelixir od spoločnosti Minus Age. Obsahuje celý rad rozumne vybraných látok od beta glukánov dôležitých pre náš imunitný systém až po selén potrebný pre pokožkui, nechty a vlasy, až po koenzým Q10, alfa-ketoglutarát a vitamíny a minerály, ktoré sa často odporúčajú na zmiernenie niektorých príznakov starnutia. Musíme oceniť aj skutočnosť, že spoločnosť Minus Age balí svoje výrobky do blistrových balení, aby sa minimalizovali možné negatívne účinky nesprávneho skladovania alebo dlhšieho otvorenia výrobku. V konečnom dôsledku musíme výrobok hodnotiť pozitívne a z hľadiska jeho zloženia mu určite nemáme čo vytknúť.

Bioelixir recenzie, hodnotenia a test

Ako sme výrobok používali?

Na oficiálnej webovej stránke výrobcu si môžete prečítať, že ideálny je používať jednu až dve kapsuly denne, pričom sa rozumie, že doplnok sa môže užívať každý deň. My sme sa po dôkladnom preštudovaní zložiek nakoniec rozhodli užívať len jednu kapsulu, pretože toto množstvo zložiek sa nám vzhľadom na našu stravu zdalo ideálne. Zároveň asi tiež nie sme práve cieľovou skupinou doplnkov proti starnutiu, ale skôr nás zaujímalo, či má doplnok vôbec nejaký účinok.

Funguje vôbec?

Okrem uvedených faktorov je samozrejme dôležité aj to, ako doplnok funguje. A v prípade Bioelixiru to dosť závisí od toho, aké sú vaše očakávania. Nie je to zázračný liek, vďaka ktorému vám zmiznú všetky vrásky alebo vás zázračne omladí o desiatky rokov. Takto doplnky stravy jednoducho nefungujú, aspoň nie v súčasnosti. Avšak aj v našej redakcii sme zaznamenali pozitívne zmeny napriek nízkemu priemernému veku. Typickým príkladom bolo zlepšenie kvality pokožky a nechtov, čo dobre ilustruje, aký kvalitný a dobre vstrebateľný variant selénu výrobok obsahuje.

Čo hovoríme na cenu?

V čase písania tejto recenzie vychádza 90 kapsúl Bioelixiru od Minus Age na 990 korún, čo sa samozrejme môže zdať ako relatívne veľa peňazí. Avšak v momente, keď si uvedomíte, že ide o kvalitnú suplementáciu na 3 mesiace (ak sa rozhodnete užívaťjednu kapsulu denne) a jedna dávka vás bude stáť menej ako 10 korún, cena vlastne nie je až taká zlá. Za nás má teda produkt rozhodne zmysel a cena nie je taká zlá, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Vyskúšajte Bioelixir

Záverečné hodnotenie: Produkty Minus Age majú zmysel

Čo zostáva povedať na záver? Snáď len to, že Bioelixir je ďalším dôkazom toho, že produkty Minus Age jednoducho dávajú zmysel. Bioelixir má zmysluplne zostavenú receptúru, pri jeho používaní si naozaj všimnete pozitívny účinoka cena nie je taká zlá, ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad. Ak je teda spomalenie starnutia pre vás aktuálnou témou, určite odporúčame produkt vyskúšať, a to aj v kombinácii s NMN a ďalšími produktmi tejto spoločnosti.

Vyskúšajte Bioelixir

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.