Joint Complex: Prémiová kĺbová výživa nielen pre športovcov [recenzia]

Keď si predstavíte športové doplnky, ako prvé vám pravdepodobne napadne proteín, kreatín alebo nejaký poctivý nakopávač. Ak však športovci s niečím často bojujú, je to ich pohybový aparát. A v rámci prevencie má veľký zmysel používať kvalitnú kĺbovú výživu. V tejto recenzii vám preto predstavíme Premium Joint Complex od spoločnosti Minus Age.

Minus Age Premium Joint Complex
Kategória: Kĺbová výživa
Chuť
10.0/10
Rozpustnosť
10.0/10
Stráviteľnosť
10.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnotenie
9.6
z 10 bodov

 

Vyskúšajte Premium Joint Complex

 

Na úvod treba dodať, že s touto sympatickou spoločnosťou ste sa už mohli stretnúť napríklad v našej recenzii melatonínu Minus Age alebo Resveratrolu. Teraz sa však pozrime na dnešnú recenziu.

Komplexný vzorec, ktorý má hlavu a chvost

Hoci zložky sú samozrejme neuveriteľne dôležité pri každomkaždého športového doplnku, v prípade kĺbovej výživy to platí dvojnásobne. A práve v tom Premium Joint Complex vyniká. Jeho základom je kvalitný hydrolyzovaný hovädzí kolagén, ale aj osvedčené zložky, ako sú glukozamín, chondroitín a MSM, ktoré sa na základe mnohých vedeckých štúdií ukázali ako potenciálne veľmi prospešné pre zdravie našich kĺbov. Okrem toho však výrobok obsahuje aj menej typické zložky, ako sú vitamíny C, D a K, extrakt z kurkumy s potenciálnympotenciálnymi protizápalovými účinkami, prebiotickú vlákninu, extrakt z čierneho korenia. Samozrejme, takéto zloženie nemôžeme hodnotiť inak ako pozitívne. A ak k tomu pripočítame fakt, že sa v ňom nenachádzajú žiadne kontroverzné sladidlá, ako napr. traspartám alebo acesulfám K, dostaneme výrobok, ktorý z hľadiska zloženia rozhodne stojí za vyskúšanie.

Premium Joint Care Complex Recenzie a hodnotenia

Ako sa Premium Joint Complex používa?

Ak ste si prečítali naše predchádzajúce recenzie Minus Age, budete vedieť, že spoločnosť sa zvyčajne spolieha na kapsulové produkty. Tentoraz však urobili výnimku, pretože Premium Joint Complex obsahuje 30 vrecúšok, z ktorých každé predstavuje jednu dennú dávku a má 11,62 g. Obsah tohto vrecúška je možné vysypať do vody, riadne premiešať lyžičkou a následne vypiť. Výrobca odporúča použiť 200 ml neperlivej vody, ale samozrejme záleží na vašich chuťových preferenciách, čo sa týka intenzity doplnku.

Ako chutí kĺbová výživa?

Ak sa už nejaký čas pohybujete vo svete športovej výživy, určite vám nemusíme pripomínať časy, keď bol Alavis veľmi populárny. A táto kĺbová výživa si vďaka svojmu zloženiu získala priazeň obrovského množstva športovcov napriek tomu, že chutila absolútne odporne. V prípade Premium Joint Complex sa však už nebudete musieť premáhať, pretože doplnok má broskyňovú príchuť a treba povedať, že je naozaj lahodná. Najmä v nadchádzajúcich horúcich letných dňoch odporúčame kĺbový pretože si jeho chuť naozaj vychutnáte. Je tak akurát sladká, ale ak máte radšej, keď sú vaše doplnky menej výrazné, určite radi použijete 300 ml vody namiesto 200 ml.

Funguje táto kĺbová výživa?

Asi najdôležitejším parametrom spolu so zložením kĺbovej výživy je jej funkčnosť. A tú musíme v tomto prípade samozrejme hodnotiť veľmi pozitívne, aj keď treba poznamenať, že nemáme žiadne chronické problémy vážnejšieho charakteru a kĺbovú výživu používame predovšetkým ako preventívne opatrenie počas silového tréningu. Keďže látky ako MSM, chondroitín a glukozamín potrebujú relatívne dlhý čas na to, aby začali účinkovať, je potrebné poznamenať, žeby sme sa nebránili zakúpiť si dve balenia a potom užívať jednu dávku počas dvoch mesiacov. Potom môžete kĺbovú výživu napríklad na mesiac prerušiť a potom môžete začať znova. Podobne sme odporúčali aj cyklické užívanie Alavisu alebo iných produktov kĺbovej výživy.

Ako hodnotíme cenu?

Pokiaľ ide o cenu, je dôležité poznamenať, že Premium Joint Complex zodpovedá svojmu názvu a je skutočne pomerne prémiovým produktom. V čase písania recenzie totiž za mesačné balenie zaplatíte 1290 korún, čo znamená, že každá denná dávka vás bude stáť 43 korún. Samozrejme, je to stále o niečo viac, než koľko stoja ostatné produkty z nášho rebríčka najlepšej kĺbovej výživy. Na druhej strane treba poznamenať, že zloženie je naozaj kvalitné a cena to do veľkej miery odráža.

Vyskúšajte Premium Joint Complex

Záverečné hodnotenie: Kĺbové kĺby sú veľmi dobré, pretože sú veľmi odolné voči poškodeniu.

Čo môžem povedať na záver? Snáď len to, že Premium Joint Complex je prémiový produkt so všetkým. Má skvelé zloženie, dobre chutí, neobsahuje žiadne potenciálne problematické zložky a pri pravidelnom používaní je to skutočne funkčný produkt. V pomere cena/kvalita by ste mohli dostať nejaké o niečo lepšie, ale ak vám nevadí, že siDá sa povedať, že Premium Joint Complex je jedným z najlepších produktov kĺbovej výživy na trhu.

Vyskúšajte Premium Joint Complex

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.