Testujeme veľké balenie od spoločnosti Ochutnej Ořech: stojí za to ho vyskúšať? [recenzia]

Ochutnaj orech je jednou z tých spoločností, ktoré asi netreba dlho predstavovať. V poslednom čase zažíva pomerne veľký rozmach a niet sa čomu čudovať - ponúka naozaj kvalitné výrobky zo samotných orechov a lyofilizovanýcha sušeného ovocia až po rôzne druhy orechov v čokoláde. až po orechové maslá, ktorých sa v našej redakcii nevieme nabažiť. Takže keď sme dostali príležitosť vyskúšať ich výrobky, neváhali sme ani chvíľu. V rámci tejto recenzie Ochutnej Ořech sme otestovali viac ako 10 výrobkov a v tomto článku pre vás máme komplexnú recenziu každého z nich.

Ochutnej Ořech
Kategória: Potraviny
Chuť
10.0/10
Zložky
9.0/10
Cena
10.0/10
Kvalita surovín
10.0/10
Rýchlosť dodania
10.0/10
Celkové hodnotenie
9.8
z 10 bodov

 

Vyskúšajte skvelé produkty spoločnosti Ochutnej ořech

Kde vidíme využitie?

Ak pravidelne čítate náš časopis, možno si myslíte, že orechy v čokoláde a iné ingrediencie nemusia celkom korešpondovať s tým, že sa na našej webovej stránke okrem iného zaoberáme aj športovými doplnkami. Ale ako sme už písali v mnohých predchádzajúcich článkoch zameraných napríklad na ideálne občerstvenie na turistiku, aj my Aj my sme veľkými fanúšikmi turistiky a myslíme si, že praktické občerstvenie od spoločnosti Ochutnej Ořech je v týchto chvíľach veľmi užitočné.

Zároveň si občas pripravujeme aj vlastné zmesi, napríklad raňajkové müsli. A je to vlastne neuveriteľne jednoduché, pretože všetko, čo potrebujete, sú ovsené vločky dostupné vkaždom supermarkete za pár korún, niekoľko rôznych semienok a nejaké orechy alebo lyofilizované ovocie v čokoláde. A práve v týchto prípadoch vidíme aj skvelé využitie výrobkov Ochutnej Ořech.

V rámci našej objednávky sme sa teda snažili zamerať na celé spektrum rôznychvýrobkov, aby sme mohli ochutnať naozaj od každého niečo a mohli vám poskytnúť naozaj komplexnú recenziu. Poďme sa teda na to pozrieť.

ochutnej orech recenzie, skúsenosti, hodnotenia
Spoločnosť Ochutnej Ořech nám poskytla množstvo produktov na recenziu
.

Ako prebiehalo doručovanie?

Pri spolupráci s Ochutnaj onutch sme mali možnosť vybrať si z ich obchodu akékoľvek výrobky, takže sme neboli ničím limitovaní. Keď si potom objednávku zadáte sami, môžete si vybrať z niekoľkých rôznych spôsobov doručeniamožností doručenia vrátane osobného odberu na pobočke v centre Českých Budějovíc, čo sme si vybrali.

Samotné vyzdvihnutie balíka na pobočke bolo podľa očakávania bezproblémové, ale vzhľadom na dostupnérecenzií je zvyčajne preprava niektorým zo zvolených dopravcov rýchla a bez komplikácií.

Čo sme vyskúšali?

Ako sme uviedli v predchádzajúcom odseku, vyskúšali sme si objednať niekoľko rôznych produktov od obľúbených datlí cez skvelú fitness zmes až po orechy v čokoláde. Prejdime si teda postupne jeden výrobok a povieme si, ako nám chutil a či ho odporúčame.

Kešu oriešky v tmavej čokoláde

Prvým výrobkom, ktorý sme si vybrali, boli kešu oriešky v tmavej čokoláde. V prvom rade nás zaujalo skvelé zloženie, keďže tmavá čokoláda bolavšeobecne odporúča v primeranom množstve pre tých, ktorí majú radi zdravý životný štýl. Kešu oriešky nie sú také kalorické ako iné druhy orechov, preto nás táto kombinácia zaujala. Treba však poznamenať, že keď sme ju ochutnali, boli sme naozaj nadšení. Príjemne horká chuť čokolády sa dobre dopĺňa s prirodzene sladkými kešu orieškami.orieškov a v konečnom dôsledku vytvára harmonickú kombináciu, ktorá nám naozaj chutila.

Ochutnajte recenzie a skúsenosti s orechmi
Kešu oriešky, rovnako ako ostatné výrobky, chutili úplne báječne.

Fitness zmes

Čo by sme to boli za fitness magazín, keby sme nevyskúšali fitness zmes, ktorá sa skladá z deviatich rôznych druhov ovocia a orechov. V zložení nájdete brusnice, hrozienka, čerešne, ale aj para orechy, mandle, kešu, lieskové orechy a ďalšie. Musíme oceniť, že jednotlivé zložky sú namiešané v takom pomere, že konečný výsledokje nakoniec naozaj vyvážený a nie je ani príliš sladký, ani málo sladký. Fitness zmes patrí k tým výrobkom, pri ktorých si vieme predstaviť, že by sme si napr.turistike, na dlhších cestách autom alebo vlakom alebo pre situácie, keď vás jednoducho prepadne hlad.

Vyskúšajte skvelé produkty Ochutnej Ořech

Mandle RAFFAELLO

Keďže si vo World Fitness z času na čas radi doprajeme niečo sladké, neodolali sme mandliam Raffaello. Ide o mandľové jadrá, ktoré sú obalené kvalitnou holandskou bielou čokoládou a kokosom. Kokos a mandle sú skvelým zdrojom celého radu makro a mikroživín a ponúkajú poriadnu dávku vitamínov a minerálov. A biela čokoláda? Tej sa jednoducho nedá odolať. Bez preháňania si dovolíme tvrdiť, že Raffaello Mandle patrili k tomu najlepšiemu, čo sme od Ochutnaj oriešok ochutnali, a v budúcnosti sa k nim určite vrátime.

Študentská zmes

Keďže časť našej redakcie ešte stále študuje, aj my sme si padli do oka s kľúčovým slovom Student. A treba povedať, že ani tentoraz sme nesklamali. Táto zmes je v porovnaní s Fitness mixom trochu "ošizená" a obsahuje menej ingrediencií, ale aj tak chutí úplne fantasticky. Väčšinu výrobku tvoria hrozienka a arašidy, pre istotu sú primiešané kešu oriešky, mandle a jadrá lieskových orieškov. Keď vrece otvoríte, napríklad na učenie sa na skúšky, môžeme vám zaručiť, že sa od neho nebudete môcť odtrhnúť, kým v ňom ešte niečo zostane.

Ochutnajte zážitok z orieškov
Fitness aj Student Blend sú skvelé, keď vás prepadnú chute
.

Japonská zmes a arašidy Wasabi

Táto dvojica výrobkov možno nie je práve fitness, ale na druhej strane ide o obľúbenú klasiku, ktorú sme si v rámci našej objednávky jednoducho nemohli nechať ujsť. A musíme priznať, že chuťovo sme rozhodne neboli sklamaní - arašidy wasabi sú príjemne pikantné a japonská zmes je skvelou voľbou pri sledovaní dobrého filmu. Z hľadiska zloženia však musíme samozrejme zdôrazniť, že obe zmesi obsahujú nejaké tie esencie.

Vlašské orechy v tmavej čokoláde

Späť k sladkým výrobkom, ktorých sme sa rozhodli vyskúšať najviac. Konkrétne vlašské orechy sú skvelou klasikou, ktorá obsahuje obrovské množstvo vitamínov skupiny B a ďalších prospešných živín. A keď ich skvelú chuť spojíte s horkou čokoládou, získate naozaj špičkovú kombináciu. Sú skvelé aj samotné, ale nestratia sa ani v jogurte. Takže máte naozaj veľa možností, ako ich využiť.

Mrazom sušené jahody a čierne ríbezle v jogurtovej poleve

Lyofilizácia je proces, pri ktorom sa ovocie na rozdiel od bežného sušenia suší zmrazením. Jeho obrovskou výhodou je, že sa v ňom zachová viac zdraviu prospešných živín. Rozhodli sme sa vyskúšať jahody a čierne ríbezle v jogurtovej poleve a musíme povedať, že sme boli opäť nadšení. Ovocie je krásne chrumkavé a jogurtová poleva sa rozplýva na jazyku. Za nás opäť skvelý doplnok napríklad k domácemu müsli alebo aj pre situácie, keď vás prepadne hlad.

Vyskúšajte skvelé výrobky spoločnosti Ochutnej ořech

Datle Medjool a datle v horkej čokoláde

Ak ste ešte nikdy neskúsili datle Medjool a máte radi klasické datle odniekiaľ zo supermarketu, dovolíme si tvrdiť, že budete nadšení. Sú naozaj veľké, šťavnaté a neuveriteľne chutné, či už ste sa rozhodnete dopriať si ich samotné, alebo ich použijete do najrôznejších druhov pečenia. Okrem toho sme však vyskúšali aj datle v horkej čokoláde so škoricou, ktoré boli na náš vkus trochu presladené, ale aj tak absolútne vynikajúce.

ochutnajte recenziu orechov
Medjool datle sú veľké, mäkké a neuveriteľne sladké.

Mandle v tmavej čokoláde

Mandle v horkej čokoláde boli pre nás veľmi zaujímavé, pretože podobne ako kombinácia horkej čokolády, aj mandlečokolády a lieskových orieškov, sa chute oboch ingrediencií krásne spojili. Ak máte radi netradičné kombinácie, môžete sa pozrieť na webovú stránku Ochutnej Ořech, kde nájdetemandle a chilli v horkej čokoláde, čo tiež znie veľmi zaujímavo.

Mandľové tiramisu

To najlepšie sme si samozrejme nechali na záver. Mandle Tiramisu sú neuveriteľne chutné orechy v čokoláde, ktoré kombinujú príjemne intenzívnu chuť pražených mandlí s nádychom kávy a čokolády. Z hľadiska výživovej hodnoty obsahujú mandle vo verzii tiramisu pomerne veľké množstvo cukrov, ale podľa nás chutia úplne vynikajúco a rozhodne ich odporúčame vyskúšať.

Stojí Ochutnej Ořech za vyskúšanie?

Po vyskúšaní uvedených výrobkov musíme úprimne priznať, že nás sortiment od Ochutnaj orech naozaj nadchol. Okrem rýchleho dodania a veľmi príjemnej ceny musíme tiež povedať, že všetky výrobky nám chuťovo naozaj chutili. Zároveň musíme oceniť, že výrobky v ponuke tejto spoločnosti majú k dispozícii niekoľko veľkostí, takže sa môžete rozhodnúť, či dáte prednosť spaniualebo či radšej vyskúšate viac malých balení, ako sme to urobili my, alebo či si radšej objednáte napríklad kilové balenia rôznych zmesí. Podľa nášho názoru Ochutnaj orech určite stojí za vyskúšanie a v budúcnosti sa k nemu určite vrátime.

Vyskúšajte skvelé výrobky Ochutnaj orech

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.