Powerlogy Mák a Mandle: Neobvyklý krém s lahodnou chuťou

Ak máte radi orechové maslá, pravdepodobne ste už videli naše rebríček najlepších a najchutnejších orechových masiel. Väčšina výrobkov sa však zvyčajne spolieha na osvedčené druhy orechov, ako sú lieskové orechy, kokos alebo dokonca mandle. Spoločnosť Powerlogy sa však rozhodla ísť menej tradičnou cestou a k mandliam pridala mak, ktorý rozhodne nie je tradičnou zložkou. A keďže sme boli na výsledok zvedaví, rozhodli sme sa ich krém sami vyskúšať.

Powerlogy Mák a Mandle Krém
Kategória: Maslá, krémy
Chuť
10.0/10
Konzistentnosť
10.0/10
Stráviteľnosť
10.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnotenie
9.6
z 10 bodov

 

Cenová tabuľka pre Powerlogy Mák a Mandle Krém
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 8,90 -10%

Na úvod treba dodať, že s výrobkami Powerlogy ste sa už stretli, napríklad v našich recenziách Powerlogy Granoly alebo prémiovej kávy zo Salvádoru. Teraz sa však vráťme k téme dnešnej recenzie.

Perfektný vzorec, ktorý stojí za vyskúšanie

Obrovskou výhodou značky Powerlogy je, že sa vždy môžete spoľahnúť na perfektné zloženie. A úprimne povedané, krém Mak a mandle nie je výnimkou - obsahuje len kvalitné zložky. Použité v takom pomere, aby mal výrobok skvelú výživovú hodnotu a zároveň skvele chutil. Na vrchole zoznamu ingrediencií sú preto mak, pražené sekané mandle a mandľová pasta. Okrem toho krém obsahuje aj ryžový olej, trstinový cukor a jedno percento morskej soli. V konečnom dôsledku výrobok obsahuje len skutočne kvalitné suroviny a môžete si byť istí, že v ňom nenájdete napríklad palmový olej alebo iné potenciálne kontroverzné zložky.

Powerlogy Poppy & Almond Recenzie a hodnotenia

Ako sa môže používať?

Asi prvé použitie, ktoré sa v prípade tohto orechového krému ponúka, je samozrejme istota, že ho použijete samostatne. A ak máte chuť na jedlo, určite sa môže hodiť, pretože neobsahuje toľko cukru a prísadJe naozaj kvalitný (aj keď to samozrejme neznamená, že neobsahuje dostatok kalórií). Na druhej strane, maslo môžete použiť aj na rôzne iné spôsoby. Najmä netradičný makový krém môže byť skvelý v rôznychpečených aj nepečených dezertoch alebo dokonca v müsli, ktorému môže dodať naozaj zaujímavú chuť.

Ako chutí maslo?

Na rozdiel od mnohých iných orechových masiel, ktoré recenzujeme na našej webovej stránke, tento krém neobsahuje čokoládu. A úprimne si myslíme, že je to dobre, pretože potom by bolo maslo dosť prekombinované. Namiesto toho obsahuje len trstinový cukor, takže maslo je príjemne sladké (ale nie príliš) a chute mandlí a maku sa dobre prelínajú.

Ako je to s cenou?

Čo sa týka ceny, v čase písania tejto recenzie vychádza jedno 200 gramové balenie na 249 korún. Samozrejme, môže sa to zdať ako pomerne vysoká cena, ale opäť je potrebné braťt vziať do úvahy skutočnosť, že ide o veľmi kvalitný výrobok zložený z relatívne drahých ingrediencií. Ak vám nevadí priplatiť si za kvalitný výrobok, tento krém od Powerlogy za to určite stojí.

Cenová tabuľka pre Powerlogy Mák a Mandle Krém
Obchod
Cena
Odkaz
Cena:  € 8,90 -10%

Záverečné hodnotenie

Čo môžem povedať na záver? Snáď len to, že spoločnosť Powerlogy prišla s výborne chutiacim krémom, ktorý ponúka prvotriednudní vzorec s kvalitnými zložkami, ktorý prešiel všetkými druhmi laboratórnych testov. Ak vám nevadí zaplatiť trochu viac peňazí, aby ste získali skutočne prémiový produkt, tento krém je pre vás ten pravý.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.