Protein & Co Snack IT: Ideálna desiata (nielen) na cesty

Na produkty spoločnosti Protein&Co sme v našich recenziách narazili len nedávno, konkrétne na ich vlajkovú loď CFM Whey Protein 80. Ten na nás však urobil taký dojem, že sme neváhali a zrecenzovali aj ostatnéďalšie výrobky a medzi nimi bol aj ich viaczložkový produkt s výstižným názvom Snack It. Ako chutí? A dokáže obyčajný proteín naozaj zahnať hlad? Na to sa pozrieme v tejto recenzii.

Protein & Co. SNACK IT
Kategória: Proteíny
Chuť
9.9/10
Rozpustnosť
9.9/10
Stráviteľnosť
9.9/10
Zložky
9.9/10
Cena
9.9/10
Celkové hodnotenie
9.9
z 10 bodov

Vyskúšajte Snack It z oficiálnej webovej stránky

Na úvod treba zdôrazniť, že tento výrobok je súčasťou nášho rebríčka najlepších viaczložkových proteínov, takže ak máte záujem skôr o komplexnejšie porovnanie s inými výrobkami ako o podrobnú recenziu, pozrite si spomínaný rebríček. Teraz sa však vráťme k téme dnešnej recenzie.

Komplexné zloženie pre maximálne výsledky

Hoci sú srvátkové bielkoviny vo svete športovej výživy najobľúbenejšie, komplexnejšieproteíny majú tiež obrovské zásluhy a v niektorých situáciách môžu byť dokonca lepšie ako srvátkové. Konkrétne Snack It je kombináciou srvátkového koncentrátu CFM, srvátkového izolátu CFM, vaječného proteínu, hrachového proteínu a mliečneho koncentrátu. Okrem toho vo výrobku nájdete aj čakankovú vlákninu a opäť Opti-7-Digest, ktorý Protein&Co používa aj v spomínanom CFM Whey Protein 80, o ktorom sme už písali samostatnú recenziu. Na dosladenie výrobku bola použitá sukralóza a výrobok obsahuje prírodnú vanilkovú arómu pre vanilkovú príchuť a kakao pre čokoládovú verziu.

Protein&Co recenzie a hodnotenia Snack It

Ako používať Snack It?

Veľkou výhodou viaczložkových proteínov je, že každý zo zdrojov bielkovín sa uvoľňuje inou rýchlosťou, čo znamená, že Snack It možnoSnack It môže hodiť v situáciách, keď sa vám celkom nedarí jesť pravidelné jedlo alebo napríklad kvôli práci nemáte možnosť v pokoji sa najesť. Keď vezmete 45 g tohto výrobku a zmiešate ho s 300 až 400 ml vody pomocou šejkra, získate pomerne hustý nápoj s krémovou konzistenciou. Počas prípravy sa zbytočne nepení ani nehrudkuje, takže je hotový za okamih a môžete si ho dať úplne kdekoľvek.

Dokáže vás zasýtiť? A ako chutí?

Ďalším dôležitým aspektom pri výbere ideálneho proteínu je, samozrejme, chuť. A zatiaľ čo predtým recenzovaný CFM Whey Protein 80 sa dodáva v 12 rôznych príchutiachpríchutí, donedávna ste mohli Snack It nájsť len v dvoch, pomerne konzervatívnych vanilkovej a čokoládovej. Na oficiálnych stránkach je však k dispozícii aj nová kokosová príchuť a vzhľadom na veľký dopyt je pravdepodobné, že v blízkej budúcnosti pribudnú ďalšie. Hoci príchutí nie je práve veľa, nech si vyberiete ktorúkoľvek, môžete sa tešiť na prirodzene chutný a krásne krémový proteín a skvelé na ňom je, že vás dokáže skutočne zasýtiť. Hoci sme k nemu boli spočiatku dosť skeptickí, vďaka hustej konzistencii naozaj nebudete mať hlad niekoľko hodín po jeho vypití. Samozrejme, proteín nie je náhradou kvalitnej a pestrej stravy, ale ako riešenie ťažkých stavov obstojí.

Ako hodnotíme cenu?

Snack It sa opäť, podobne ako ostatné produkty z repertoáru Protein & Co, dodáva v dvoch rôznych variantoch. V prvom prípade si môžete kúpiť klasický kilogram tohto proteínu, ktorý vás v čase písania tejto recenzie vyjde na 569 korún, čo je podľa nás veľmi príjemná cena. Druhou možnosťou je však siahnuť po zvýhodnenom dvojbalení dvoch kilogramov, ktoré vyjde na 999 korún, a to pre našus naozaj veľmi príjemné a v tomto prípade výrobky od Protein & Co. ťažko hľadajú konkurenciu. Treba tiež dodať, že ak sa rozhodnete kúpiť dve kilá naraz, môžete si vybrať dve rovnakéTakže v tomto ohľade neexistujú žiadne obmedzenia.

Vyskúšajte Snack It z oficiálnej webovej stránky

 

Jeden z najlepších viaczložkových proteínov

Na záver nám neostáva nič iné, len zopakovať to, čo sme spomínali v predchádzajúcich recenziách produktov Protein & Co. Ak si kúpite tento viaczložkový proteín, môžete sa tešiť na dobrú chuť, skvelé ingrediencie a, čo je pre mnohých športovcov naozaj dôležité, veľmi príjemnú cenu. V konečnom dôsledku si preto myslíme, že Snack It od spoločnosti Protein & Co právom patrí medzi najlepšie viaczložkové proteínov na trhu, a ak vás viac lákajú viaczložkové ako klasické srvátkové proteíny, odporúčame vyskúšať tento výrobok všetkými desiatimi.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.