Veganus: nevyhnutný doplnok pre vegánov a vegetariánov? [recenzia]

Máloktorý výživový trend vyvoláva medzi laickou verejnosťou také emócie ako vegetariánstvo alebo vegánstvo. A jedným z častých odporcov týchto smerov je argument, že nie je možné pokryť všetky živiny potrebné pre telo. A zatiaľ čo v prípade makroživín je to, samozrejme, úplný nezmysel, v prípade vitamínov a minerálov to môže byť čiastočne pravda. Ale práve na to slúži Veganus, doplnok, ktorý sa snaží doplniť všetky potenciálne nedostatkové látky v tele športovca. V tejto recenzii sa podelíme o naše skúsenosti a hodnotenie Veganusu.

Veganus
Kategória: Vitamíny, minerály
Účinok
10.0/10
Príprava
10.0/10
Stráviteľnosť
10.0/10
Zložky
10.0/10
Cena
8.0/10
Celkové hodnotenie
9.6
z 10 bodov

 

Vyskúšajte Veganus na oficiálnej webovej stránke

Na úvod zostáva dodať, že Veganus má svoju vlastnú webovú stránku, ale patrí do repertoáru tej istej spoločnosti, ktorá vyrába napríklad Primulus alebo Kloubus zo zoznamu najlepších produktov kĺbovej výživy. Teraz sa však vráťme k dnešnej recenzii.

Zložky, na ktoré sa nemáme čo sťažovať

V našej redakcii máme s rastlinnou stravou bohaté skúsenosti, takže vieme, že aj keď sa snažíte maťc pestrú stravu, môže byť ťažké získať správne množstvo všetkých dôležitých mikroživín. A to o to viac, keď ešte športujete a mátetrochu náročnejšie na príjem vitamínov a minerálov. Keď sa však začnete obzerať po nejakých doplnkoch, zistíte, že je to dosť náročné. Niektoré z nich váš problém nevyriešia, pretože buď pochádzajú zo živočíšnychzdroja (to je napríklad často prípad BCAA pre športovcov) alebo aspoň obsahujú želatínovú kapsulu. Aha, a keď už nájdete vegánsky doplnok, často sa zameriava len na niektoré dôležité zložky, čo znamená, že musíte dopĺňať viacero rôznych produktov.

Alebo môžete siahnuť po doplnku Veganus, ktorý obsahuje hneď 14 účinných látok, z ktorých mnohé sú pre vegánov a vegetariánov naozaj mimoriadne dôležité. Môžeme spomenúť napríklad železo, ktorého hlavným zdrojom je pre mnohých ľudí mäso, ďalej vitamíny skupiny B, zinok, jód a selén. Skrátka, ide o komplexný doplnok, ktorý má hlavu a pätu, a snáď každý, kto niekedy dodržiavalMyslím, že každý, kto dodržiaval striktne rastlinnú stravu, bude so mnou súhlasiť, keď poviem, že tento doplnok naozaj obsahuje všetko, čo potrebujete.

Veganus
Veganus je veľmi komplexný a praktický doplnok.

Veľmi jednoduché dávkovanie

Okrem naozaj nabitého zloženia musíme oceniť aj jednoduché a predovšetkým mimoriadne pohodlné dávkovanie Veganusu. Podľa oficiálnych údajov predajcu by ste mali užívať jednu kapsulu denne. Celé balenie tak vydrží na mesiac aktívneho užívania, čo je vlastne skvelé z viacerých dôvodov. Po prvé, nemusíte prehĺtať veľa tabliet a po druhé, ak začnete v prvý deň mesiaca, ľahko budete mať prehľad o tom, či ste už v ten deň skonzumovali svoju dávku mikroživín. Nehovoriac o tom, že Veganus ponúka skvelú možnosť pravidelného predplatnéhomo do vašej poštovej schránky, takže ďalšiu zásielku môžete dostať s dostatočným predstihom. Je to jednoduché a zároveň ušetríte dosť peňazí.

Aká je cena služby Veganus?

Ak by ste si chceli kúpiť Veganus na jeden mesiac, na oficiálnej webovej stránke tohto produktu zaplatíte 499 Kč. Ak si objednáte produkty na niekoľko mesiacov dopredu s možnosťou okamžitého zrušenia, je to len 424 Kč, takže ušetríte hneď 75 Kč. Na prvý pohľad sa to môže zdať za mesačnú suplementáciu pomerne vysoká suma Je však dôležité poznamenať, že tento doplnok obsahuje naozaj všetko, čo potrebujete. A ak športujete, stačí pridať jeden z produktov z nášho rebríčkaa máte vyriešené všetko, čo naozaj potrebujete. A v tomto kontexte je cena doplnkov skutočne veľmi príjemná. Nehovoriac o tom, že ak by ste sa rozhodli dopĺňať kľúčové zložky, ako je zinok, železo alebo vitamín B12, samostatne, stálo by vás to oveľa viac. Nakoniec môžeme Veganus vzhľadom na cenu len odporučiť.

Vyskúšajte Veganus na oficiálnej webovej stránke

 

Je Veganus funkčný?

Samozrejme, funkčnosť výživového doplnku s obsahom vitamínov a minerálov je oveľa ťažšie posúdiť ako funkčnosť napríklad nakopávača. S istotou však môžeme povedať, že Veganus obsahuje kvalitné a pre telo dobre využiteľné formy všetkých použitých doplnkov. Nenájdete tu teda žiadne zložky s pochybnou využiteľnosťou, ako je oxid zinočnatý, síran horečnatý a iné. Preto je Veganus naozaj spoľahlivý na doplnenie obsiahnutých látok.

veganus efekt
Veganus ponúka naozaj špičkové zloženie, ktoré z neho robí funkčný doplnok.

Záverečné hodnotenie.

Veganus má skvelé zloženie, v ktorom nájdete všetky látky, ktoré sú dôležité pre priaznivcov rastlinnej stravy. A keď k tomu pridáte fakt, že cena tohto doplnku je v porovnaní s inými možnosťami skutočne veľmi prijateľnáa skutočnosť, že doplnok je vyrobený s ohľadom na životné prostredie, nie je sa vôbec čoho obávať. Právom získavate jeden z najlepších doplnkov svojho druhu na trhu.

Prečo nám môžete dôverovať?

Diskusia (0)

Máš tiež skúsenosti s týmto produktom? Podeľ sa o nich napísaním svojej vlastnej recenzie.