Extrifit Agrezz 20,8g

Prinášame vám úplne nový produkt od spoločnosti Extrifit! Chcete zažiť skutočnú intenzitu tréningu? Taký, pri ktorom cítite nielen maximálne napumpované svaly, ale aj dokonalú koncentráciu ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Prinášame vám úplne nový produkt od spoločnosti Extrifit! Chcete zažiť skutočnú intenzitu tréningu? Taký, pri ktorom cítite nielen maximálne napumpované svaly, ale aj dokonalú koncentráciu na tréning, pri ktorom ste schopní vydať zo seba maximum a všetko ide samo? Vyskúšajte náš nový produkt a posúďte sami! Agrezz ® je profesionálny produkt určený na maximalizáciu výkonu, sily a silovej vytrvalosti nielen kulturistov, ale všetkých športovcov, ktorých výkon má silovo-vytrvalostný charakter, ako sú hokejisti, bojovníci MMA atď. Agrezz ® môže odstrániť lenivosť a výrazne zvýšiť dĺžku a intenzitu silového tréningu. Významným efektom je vplyv maximálneho zamerania na výkon, čo potvrdili prakticky všetci respondenti, ktorí mali možnosť vyskúšať Agrezz® pred jeho uvedením na trh.

Extrifit Agrezz: Hardcore Nakopávač pre skutočných tvrdých pracovníkov (recenzia)

O SPOLOČNOSTI EXTRIFIT AGREZZ:

Účinok tohto produktu je spôsobený jedinečnou kombináciou stimulátorov produkcie NO (oxidu dusnatého) citrulínu, beta alanínu a arginínu, stimulátorov kofeínu a taurínu, ako aj extraktu z plodov horkého pomaranča (synefrín), extraktu zo zeleného čaju, extraktu z čierneho korenia (piperín), cholínu, tyrozínu a DMAE.

  • Stimulanty produkcie oxidu dusnatého citrulín, beta alanín, arginín a PepForm® - arginínové peptidy (značkové arginínové peptidy) zabezpečujú maximálne napumpovanie svalov. Tento efekt poznáte z tzv. "enos".
  • Stimulanty kofeín, taurín, tyrozín, DMAE (dimetylaminoetanol) a extrakt zo zeleného čaju majú stimulačný účinok - zvýšia vašu koncentráciu na tréning, nakopnú vás, oddialia pocity únavy a vy môžete efektívne trénovať dlhšie ako zvyčajne! Mimochodom, obsah taurínu a DMAE je podľa českej legislatívy najvyšší možný! Na českom trhu sa nemôže predávať žiadny výrobok s vyšším obsahom!
  • Cholín a inozitol sú látky, ktoré zlepšujú využitie tukov a majú hepatoprotektívne účinky, t. j. chránia pečeň.
  • Synefrín podporuje produkciu tepla, vďaka jeho obsahu sa budete viac potiť a spaľovať viac tuku - a teda budete mať viac energie na tréning. Obsah synefrínu je opäť najvyšší možný podľa českej legislatívy!
  • Piperín (extrakt z čierneho korenia) okrem zlepšenia využívania iných účinných látok podporuje aj spaľovanie tukov a vo všeobecnosti je vysoko cenenou účinnou látkou s množstvom pozitívnych účinkov na zdravie, najmä jeho antioxidačné a protizápalové účinky sú významné.

Veľkou výhodou výrobku je nulový obsah sacharidov a tukov, vďaka čomu je vhodný pre tých, ktorí chcú schudnúť. Okrem toho vďaka obsahu účinných látok, ako je zelený čaj, piperín, cholín a inozitol, ktoré ovplyvňujú metabolizmus tukov, podporuje ich spaľovanie.

Tento náš nový produkt je určený pre náročných športovcov! Zažite nový rozmer tréningu! Je to naozaj silný produkt, preto dodržiavajte odporúčané dávkovanie a neužívajte ho krátko pred spaním, je taký silný, že jeho účinok môže pretrvávať aj vtedy, keď sa už potrebujete zotaviť!

Agrezz ® vám poskytne aj príjemný chuťový zážitok, ponúkame ho vo skvelých príchutiach. A aby ste nemuseli prášok vysýpať z veľkého balenia alebo ho nosiť so sebou na tréning, pripravili sme produkt vo vrecúškach, kde je dávka dokonale odmeraná, vrecúško je malé a praktické, môžete si ho vziať kamkoľvek so sebou a v prípade potreby ho len rozpustiť vo vode - a nápoj je pripravený.

Výživové hodnoty:

20,8 g
energetická hodnota 208 kJ/50 kcal
proteín 0,4 g
sacharidy 0,5 g
- z toho cukry 0 g
tuky 0 g
- z ktorých sa nasýti 0 g
vlákno 0 g
soľ 0,1 g

Obsah účinných látok:

20,8 g
aminokyseliny a peptidy
L-citrulín DL-malát 6500 mg
beta alanín 4000 mg
arginínová báza 1695 mg
PepForm ® - Arginínové peptidy 500 mg
stimulanty a energizéry
taurín 2000 mg *)
tyrozín 1000 mg
extrakt zo zeleného čaju 250 mg
bezvodý kofeín 200 mg
DMAE bitartrát 54 mg
- z toho čistý DMAE 20 mg *)
synefrín 10 mg *)
piperín 20 mg
cholín 1000 mg
inozín 1000 mg

Zloženie:

L-citrulín DL-malát 6500 mg, beta alanín 4000 mg, taurín 2000 mg, arginín base 1695 mg, tyrozín 1000 mg, cholín 1000 mg, inozín 1000 mg, aminokyselinové peptidy L-arginín PepForm® - arginínové peptidy 500 mg, extrakt zo zeleného čaju 250 mg, kofeín bezvodý 200 mg, DMAE bitartrát 54 mg (DMAE 20 mg), extrakt z čierneho korenia - piperín 20 mg, extrakt z Garcinia Cambogia - synefrín 10 mg.

Prídavné látky:

fosforečnan vápenatý (protihrudkujúca látka), aróma, beta-karotén (prírodné farbivo) pre príchute: mango, tropické ovocie, broskyňa, pomaranč; extrakt z červenej repy (prírodné farbivo) pre príchute: mango, melón, broskyňa, malina; chlorofyl (prírodné farbivo) pre príchute: mojito, jablko, kiwi; oxid kremičitý (protihrudkujúca látka), sukralóza (sladidlo).

Odporúčané dávkovanie:

  • obsah vrecka (20,8 g) Agrezz® rozpustite v 200 - 300 ml vody
  • denná dávka je jedno vrecúško (20,8 g)
  • začiatočníci a osoby s nízkou telesnou hmotnosťou polovica 1 dávky (1/2 vrecúška), pokročilí 1 dávka (1 vrecúško) 15 - 20 minút pred tréningom
  • na priamu spotrebu
  • pred začatím užívania vykonajte tolerančný test s polovicou jednej dávky, aby ste si overili, či nie ste precitlivení na niektorú zo zložiek alebo či sa u vás nevyskytujú vedľajšie účinky

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty