Aktin Spokojená 60 kapslí

Aktin Satisfied - komplex účinných látok, ktoré zabezpečia vašu spokojnosť aj v najmenej príjemnom období mesiaca Buďte spokojní aj v najmenej príjemnom období mesiaca, ktoré ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Aktin Satisfied - komplex účinných látok, ktoré zabezpečia vašu spokojnosť aj v najmenej príjemnom období mesiaca

Buďte spokojní aj v najmenej príjemnom období mesiaca, ktoré sprevádza množstvo fyzických a psychických ťažkostí. Satisfied je bylinný komplex doplnený o vitamín B6 a minerály zo 6 starostlivo vybraných látok, ktoré pomáhajú podporiť váš menštruačný komfort.

Zmes účinných, doplnkových bylín a prírodných extraktov

Základom nášho výrobku je výťažok z paliny obyčajnej. Hoci sa môže zdať, že množstvo použité na jednu dávku je relatívne nízke, ide o silný a koncentrovaný extrakt, a preto je použité množstvo úplne postačujúce. Rumanček sa na "ženské problémy" používa od nepamäti a jeho účinky sú podložené vedeckými štúdiami.

Extrakt z kôry vŕby bielej je ďalším čisto prírodným extraktom, ktorý obsahuje rôzne látky, z ktorých najznámejšou je salicín. Salicín je prírodný a úplne bezpečný analóg lieku aspirín, ktorý pôsobí protizápalovo a pomáha zmierňovať bolesť.

Medovka je treťou prírodnou látkou, ktorá dopĺňa celú zmes svojimi známymi upokojujúcimi a relaxačnými účinkami.

Bylinky tým nekončia, vašu pohodu podporujú aj minerály a vitamíny

Nemôžete sa pred menštruáciou nabažiť sladkostí? Jedným z dôvodov, prečo k tomu dochádza, je kolísanie hladiny cukru v krvi. Hlavným dôvodom, prečo sme chróm zaradili do našej zmesi, sú dve základné úlohy, ktoré plní pri riešení tohto problému - správny metabolizmus základných živín a udržiavanie normálnej hladiny glukózy v krvi.

Únava, vyčerpanie a zmeny nálad sú ďalšie bežné ťažkosti, ktoré sprevádzajú menštruáciu pred a počas nej. Preto sme pridali horčík a vitamín B6, látky, ktoré okrem iného prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania a k normálnej duševnej činnosti. Okrem toho vitamín B6 prispieva aj k regulácii hormonálneho systému.

Aktin Uspokojený v bodoch:

  • bylinný komplex na podporu menštruačného komfortu
  • s vitamínom B6 a minerálmi
  • s látkami, ktoré prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania
  • pomáha udržiavať normálnu hladinu glukózy v krvi
  • látky, ktorých spojitosť s menštruačným komfortom bola preukázaná vo vedeckých štúdiách
  • vhodné pre vegánov
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty