Alavis Maxima Bestier Tribulus 60 kapslí

Bestier - produkty označené veľkým B (Bestier) obsahujú výťažky v ich najsilnejšej forme, aby sa optimalizoval obsah účinných látok. ALAVIS™ MAXIMA Bestier Tribulus je štandardizovaný ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Bestier - produkty označené veľkým B (Bestier) obsahujú výťažky v ich najsilnejšej forme, aby sa optimalizoval obsah účinných látok.

ALAVIS™ MAXIMA Bestier Tribulus je štandardizovaný na vysoký obsah účinných látok (min. 40 % protodioscínu). Len tieto látky určujú celkovú kvalitu výrobku.

BESTIER Tribulus a zinok prispievajú k:

  • normálna plodnosť a reprodukcia
  • udržiavanie normálnej hladiny testosterónu v krvi
  • ochrana buniek pred oxidačným stresom
  • normálna syntéza bielkovín

Alavis Maxima Tribulus: Účinný doplnok alebo chytanie peňazí? (Recenzia)

ZLOŽENIE (1 kapsula 0,527 g):

Extrakt z plodov sasanky zemnej 40:1 (Tribulus terrestris L., štandardizovaný na 40 % protodioscínu) 300 mg, hydroxypropylmetylcelulóza, protihrudkujúca látka (sorbitol, fosforečnan vápenatý), zinok

(oxid zinočnatý, 100 % RHP) 10 mg, farbivo (oxid titaničitý).

RHP - referenčná hodnota príjmu.

ODPORÚČANÚ DENNÚ DÁVKU:

Dospelí užívajú 1 kapsulu denne, najlepšie s jedlom, s dostatočným množstvom vody. Užívajte 30 - 60 minút pred tréningom alebo počas dňa alebo na podporu normálnej regenerácie pred spaním.

POZNÁMKY:

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dodržiavajte pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte, ak je obal poškodený.

Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C. Po otvorení uchovávajte dobre uzavreté v skladovacích podmienkach.

Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Spotrebujte do konca dátumu uvedeného na obale.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty