Alavis MAXIMA Triple Blend Extra Silný 700g

Obsahuje kombináciu chondroprotektívnych látok - glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM Lignisul® a kolagény z bezpečného prírodného zdroja. Látky obsiahnuté v ALAVIS MAXIMA Triple Blend ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Obsahuje kombináciu chondroprotektívnych látok - glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, MSM Lignisul® a kolagény z bezpečného prírodného zdroja.

Látky obsiahnuté v ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Strong - glukosamín sulfát, chondroitín sulfát a kolagén typu II tvoria prirodzenú štruktúru kĺbovej chrupavky, kolagén typu I je súčasťou väzov a šliach, MSM je zdrojom esenciálnej, organicky viazanej síry.

Jednotlivé kontrolované komponenty:

  • MSM Lignisul®: často označovaný ako zázračná zložka, dôležitá živina pri stavbe spojivových tkanív a kĺbovej chrupavky.
  • Glukosamín sulfát: prirodzená zložka kĺbovej chrupavky a synoviálnej tekutiny.
  • Chondroitín sulfát: prirodzená a nevyhnutná zložka kĺbovej chrupavky.
  • Kolagén typu I získaný z chrupavky morských rýb najvyššej kvality, Collyss®: šľachy, väzy, kosti.
  • Kolagén typu II získaný z najkvalitnejšej lúčovitej chrupavky Cartidyss®: kĺbová chrupavka.
  • Vitamín C: prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí.
  • V záujme zachovania kvality výrobku sa nepridávajú žiadne farbivá ani konzervačné látky.

Do výživového doplnku ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Strong sa pridáva jablčný pektín, ktorý má farbu od bielej po svetlohnedú. Z tohto dôvodu sa môže farba prášku v tomto výrobku líšiť. Zmena farby nemá vplyv na kvalitu alebo množstvo účinných látok.

Aké sú rozdiely medzi veterinárnou zmesou Alavis Triple Blend a humánnou verziou týchto produktov?

Ľudia v skutočnosti nie sú kone, na druhej strane účinné látky obsiahnuté vo veterinárnom prípravku Alavis Triple Blend sú identické s tými, ktoré sú v produktoch pre ľudí. Konkrétne glukosamín sulfát, chondroitín sulfát, prírodný minerál MSM a značkové kolagény Collyss a Cartidyss. Okrem toho Alavis Triple Blend obsahuje iba látky z prírodných zdrojov, je úplne čistý, bez konzervačných látok a prísad.

Vo všeobecnosti však nemôžeme ľuďom odporúčať používanie veterinárnych výrobkov, pretože nie všetky veterinárne výrobky alebo kŕmne doplnky majú identické zloženie ako humánne výrobky alebo liečivá. Tieto výrobky môžu obsahovať špecifické látky, ako sú vyššie koncentrácie konzervačných látok a iných prísad a farbív, ktoré nemusia byť vhodné pre ľudí.

Spoločnosť Alavis si stopercentne stojí za všetkými svojimi výrobkami, a to nielen za veterinárnymi výrobkami Alavis, ale aj za ich humánnou verziou. Zloženie humánnej verzie je identické so zložením veterinárnej verzie Alavis Triple Blend, je kontrolované a vyrábané s rovnakou starostlivosťou, čo dokazuje aj posledná vládna inšpekcia, ktorá odobrala vzorky kĺbového produktu Triple Blend. Táto kontrola potvrdila jeho kvalitu. Nie je teda pravda, že veterinárna zmes Alavis Triple Blend je účinnejšia a kvalitnejšia ako Alavis Maxima alebo Barny's Triple Blend human. Jediný rozdiel medzi týmito produktmi je, že na etikete Alavis Maxima Triple Blend alebo Barny's Triple Blend je uvedené presné dávkovanie pre ľudí, ktoré je jedna odmerka denne. Pre kone sa používa 5 alebo viac odmeriek v závislosti od ich hmotnosti. Preto odporúčame používať humánnu verziu Triple Blend, pretože na etikete je uvedené presné dávkovanie pre ľudí.

Triple Blend na rozdiel od tabletových alebo kapsulových foriem kĺbových prípravkov neobsahuje žiadne plnidlá, farbivá ani iné prísady, je úplne prírodný a neobsahuje žiadne škodlivé látky pre ľudský organizmus. Je to spôsobené tým, že sa podáva špičkovým dostihovým koňom, napr. v stajni Alavis alebo v prestížnej stajni Valencio-Holcak. Opäť zdôrazňujeme, že nie je potrebné používať veterinárnu zmes Alavis Triple Blend na humánne účely, pretože Triple Blend pre ľudí je úplne identická.

Ľudia si kupujú Triple Blend nie preto, aby ušetrili peniaze, ale preto, že na tento produkt sa spoliehajú a funguje, aj keď chutí horko. Triple Blend má veľmi bohaté zloženie, je mimoriadne kvalitný a aj v medzinárodnom priestore by bolo ťažké nájsť skutočného konkurenta. A čo sa týka pomeru ceny a výkonu, Triple Blend je bezkonkurenčný aj podľa tohto meradla. V Českej republike skutočne neexistuje iný spoločný výrobok s takým bohatým zložením, vysokou kvalitou a ak je šesťmesačné balenie rozpočtované na jednotlivé mesiace, jeden mesiac používania stojí zákazníka menej ako 200 Kč.

Výživové hodnoty:

4,5 g na porciu RHP
MSM (metylsulfonylmetán) 1958 mg
Glukozamín sulfát 2KCl 1565 mg
Chondroitín sulfát 652 mg
Kolagén typu I 15 mg
Kolagén typu II 22,5 mg
Vitamín C 19,3 mg 24 %

Zloženie:

MSM Lignisul® (metylsulfonylmetán) v koncentrácii 99,97 %, glukozamín sulfát 2KCl (z kôrovcov), chondroitín sulfát, jablčný pektín, kolagén typu II Cartidyss® (z rýb), vitamín C, hydrolyzovaný kolagén typu I Collyss® (z rýb).

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 1 odmerku ALAVIS MAXIMA Triple Blend Extra Strong raz denne, rozriedenú v najmenej 200 ml vody. Užívajte s jedlom, dobre zapíjajte.

Náš tip . Ďalšou možnosťou je rozmiešať odporúčanú dennú dávku v ochutenom jogurte.

Balenie: 700 g, 5 mesiacov

Upozornenie : Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte uzavreté na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Minimálna trvanlivosť do konca dátumu na fľaši. Nepoužívajte, ak je obal poškodený. Pred použitím nádobu dobre pretrepte.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty