Amix Amino Pills 660 tablet

Amix™ Amino Pills je nový aminokyselinový produkt ideálny pre obdobie intenzívneho cvičenia a diéty, pretože má veľmi nízky obsah tuku a cukru. Amix™ Amino Pills ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Amix™ Amino Pills je nový aminokyselinový produkt ideálny pre obdobie intenzívneho cvičenia a diéty, pretože má veľmi nízky obsah tuku a cukru. Amix™ Amino Pills je založený na unikátnom "Trojzdrojovom amino komplexe" zloženom zo srvátkového hydrolyzátu, hovädzieho hydrolyzátu a sójového proteínového izolátu. Vďaka tomu poskytuje telu vyvážené spektrum kvalitných aminokyselín

Výhody:

  • podporuje rast svalovej hmoty
  • zvyšuje silu a výkon
  • prispieva k rýchlejšiemu zotaveniu
  • obsahuje všetkých 8 esenciálnych aminokyselín
  • vynikajúca nutričná kvalita
  • vynikajúce pre diétu

Zloženie:

Aminokyseliny získané z hydrolyzovanej hovädzej bielkoviny, aminokyseliny získané z hydrolyzovanej srvátkovej bielkoviny, izolát sójovej bielkoviny, mikrokryštalická celulóza, koloidný oxid kremičitý, karboxymetylcelulóza sodná, stearylfumarát sodný, stearan horečnatý.

Výživové hodnoty:

Aminokyseliny v 1 tablete:
Kyselina asparágová 86.5 mg
L-alanín 65.1 mg
L-arginín 75.2 mg
L-cysteín 4.7 mg
L-fenylalanín 37.4 mg
L-glutamín 149.4 mg
L-glycín 138.6 mg
L-histidín 15 mg
L-hydroxyprolín 43.3 mg
L-izoleucín 27.6 mg
L-leucín 52.4 mg
L-Lyzín 49 mg
L-metionín 9.7 mg
L-Proline 84.5 mg
L-serín 39.9 mg
L-treonín 24.2 mg
L-tryptofán 6 mg
L-tyrozín 21.2 mg
L-Valín 34.7 mg

Dávkovanie:

Užívajte 5 tabliet dvakrát alebo trikrát denne medzi jedlami. Užívajte 1 až 2 tablety trikrát až štyrikrát za dávku a zapite veľkým množstvom vody. Na dosiahnutie maximálneho účinku pridajte jednu dávku pred spaním. Upozornenie. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25oC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Upozornenie na alergény: tento výrobok obsahuje zložky pochádzajúce z mlieka a sóje.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty