Extrifit Aminogel 80g

Aminogel = Ide o jedinečný aminokyselinový produkt, ktorý obsahuje veľmi silnú dávku 11 030 mg výlučne voľných aminokyselín v jednom balení chutného gélu. Gélová forma ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Aminogel = Ide o jedinečný aminokyselinový produkt, ktorý obsahuje veľmi silnú dávku 11 030 mg výlučne voľných aminokyselín v jednom balení chutného gélu.

Gélová forma zabezpečuje ideálnu stráviteľnosť a vstrebávanie a starostlivo vyvážený pomer voľných aminokyselín pre maximálny anabolický, regeneračný a antikatabolický účinok. Žiadne spojivá ako v tabletách, žiadne stlačené proteíny, tento produkt obsahuje len najkvalitnejšie voľné aminokyseliny vo forme gélu, v štyroch skvelých príchutiach.

Vďaka unikátnemu obsahu 11 030 mg voľných aminokyselín je Aminogel® určený najmä pre všetkých silových športovcov, ktorí sa snažia o rast svalovej hmoty a sily (anabolický efekt), a tiež pre všetkých športovcov v silových a vytrvalostných disciplínach, ktorí chcú chrániť svalovú hmotu počas náročného tréningu alebo pri redukcii podkožného tuku (antikatabolický efekt). Tento produkt uprednostňujú športovci, ktorí chcú doplniť všetky voľné aminokyseliny potrebné na rýchlu regeneráciu v rýchlo vstrebateľnej, chutnej a kompaktnej forme.

Aké sú výhody gélovej formy aminokyselín?

Gélová forma aminokyselín zabezpečuje rýchlu a maximálnu stráviteľnosť a vstrebávanie, čo je nevyhnutné pre anabolický a antikatabolický účinok aminokyselín. Žiadne spojivá ako v tabletách s aminokyselinami, žiadny stlačený proteínový prášok - iba voľné aminokyseliny vo veľmi silnej dávke 11 030 mg na balenie.

V neposlednom rade je gélová forma aj veľmi praktická. Nosíte so sebou celý deň tablety komplexných aminokyselín, BCAA a glutamín v prášku na doplnenie počas dňa a tréningu? Nie je pre vás vhodnejšia kompaktná gélová forma produktu, ktorá obsahuje všetky potrebné aminokyseliny v jednom balení? Tašku môžete mať pri sebe celý deň, vziať si ju na tréning, do posilňovne, na výlety a dovolenky, na súťaže a zápasy. Nemusíte nosiť žiadne veľké batohy, hľadať zdroj pitnej vody ani nič merať. S Aminogelom ® máte vždy presne odmeranú porciu všetkých voľných aminokyselín v dokonale vyváženom pomere.

Výživové hodnoty:

80 g
energetická hodnota 272 kJ/65 kcal
proteín 0 g
sacharidy 6,5 g
- z toho cukry 5 g
tuky 0 g
- z ktorých sa nasýti 0 g
vlákno 0,8 g
soľ 0,02 g

80 g
L-Valín 750 mg
L-izoleucín 750 mg
L-leucín 1500 mg
L-Lyzín 400 mg
L-metionín 100 mg
L-tryptofán 100 mg
L-treonín 500 mg
L-fenylalanín 1000 mg
L-alanín 1000 mg
glycín 1000 mg
L-glutamín 3000 mg

Zloženie:

L-glutamín, L-leucín, L-fenylalanín, L-alanín, L-glycín, L-izoleucín, L-valín, L-tyrozín, L-treonín, L-lyzín, L-arginín, L-tryptofán, L-metionín, L-histidín, L-ornitín HCl.

Odporúčané dávkovanie:

  • pre energizujúci tréning a antikatabolický účinok - jedno vrecúško (80 g) Aminogelu® 15 - 20 minút pred tréningom
  • na rast svalov - jedno vrecúško (80 g) po tréningu
  • obsah vrecka je určený na priamu konzumáciu
  • možno riediť v 100 - 200 ml vody
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty