Amix HepaCor Protector

HepaCor ® Protector Výživový doplnok. 90 kapsúl. HepaCor® Protector je výživový doplnok vyvinutý na podporu očisty organizmu, trávenia a zdravej pečene. Obsahuje najkvalitnejšie zložky, ako ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

HepaCor ® Protector Výživový doplnok. 90 kapsúl. HepaCor® Protector je výživový doplnok vyvinutý na podporu očisty organizmu, trávenia a zdravej pečene. Obsahuje najkvalitnejšie zložky, ako sú acetyl-L-karnitín, silymarín, baktérie mliečneho kvasenia - LactoSpore™ (bacillus coagulans) a kombináciu vitamínov skupiny B. Varovanie pred alergénmi: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, lepku, mäkkýšov, stromových orechov a arašidov. Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25oC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť a číslo šarže: uvedené na obale.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty