Amix Micellar Casein 2,2kg

Micelárny kazeín je koncentrát mliečnych bielkovín obsahujúci micelárny kazeín a srvátkové bielkoviny v rovnakom pomere 80:20 ako odstredené mlieko. Pomalé a dlhodobé uvoľňovanie aminokyselín z ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Micelárny kazeín je koncentrát mliečnych bielkovín obsahujúci micelárny kazeín a srvátkové bielkoviny v rovnakom pomere 80:20 ako odstredené mlieko.

Pomalé a dlhodobé uvoľňovanie aminokyselín z micelárneho kazeínu do krvného obehu môže trvať až 7 hodín po požití. Z tohto dôvodu je micelárny kazeín vynikajúcou voľbou na použitie pred spaním ako vysoko antikatabolický doplnok s postupným uvoľňovaním aminokyselín počas celej noci.

Micelárny kazeín obsahuje vysoký podiel L-glutamínu, najrozšírenejšej aminokyseliny v ľudskom svalovom tkanive, ako aj vysoké množstvo aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA (L-leucín, L-izoleucín, L-valín).
Micelárny kazeín obsahuje vysoké množstvo bielkovinových frakcií, ako sú beta-laktoglobulín, alfa-laktoalbumín, glykomakropeptid, imunoglobulín, hovädzí sérový albumín, laktoperoxidáza, laktoferín.

Amix Micellar Casein v bodoch:

  • Podporuje budovanie svalov
  • Chráni svalovú hmotu pred rozpadom
  • Pomáha pri rýchlom zotavení
  • Postupné vstrebávanie bielkovín až 7 hodín.

Výživové hodnoty

Priemerné hodnoty v 44g 100g
Energetická hodnota 673,6 kJ / 158,8 kcal 1530,9 kJ / 360,8 kcal
Bielkoviny (v sušine) 35,4 g 80 g
Sacharidy 2,5 g 5,7 g
z toho cukry 2,1 g 4,8 g
Tuky 0,9 g 2 g
z toho nasýtené 0,6 g 1,3 g
Soľ
DigeZyme® Multi-Enzyme Complex 66 mg 150 mg
Vápnik 902 mg (112 % DDD*) 2052 mg (256 % DDD*)
DigeZyme® je registrovaný patent spoločnosti Sabinsa Corporation, USA. * DDD - odporúčaná denná dávka

Zloženie:

  • Čokoláda: koncentrát mliečnej bielkoviny (micelárny kazeín 80 % a srvátková bielkovina 20 %), kakaový prášok, aróma, zahusťovadlá: xantán a guarová guma, emulgátor: sójový lecitín, multienzýmový komplex DigeZyme® (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálna neutrálna proteáza); sladidlá: sukralóza (Splenda®) a acesulfam K.
  • jahoda: koncentrát mliečnej bielkoviny (micelárny kazeín 80 % a srvátková bielkovina 20 %), aróma, zahusťovadlá: xantán a guarová guma, emulgátor: sójový lecitín, farbivo: extrakt z červenej repy; multienzýmový komplex DigeZyme® (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálna neutrálna proteáza); sladidlá: sukralóza (Splenda®) a acesulfam K.
  • bobule: koncentrát mliečnej bielkoviny (micelárny kazeín 80 % a srvátková bielkovina 20 %), aróma, zahusťovadlá: xantán a guarová guma, emulgátor: sójový lecitín, farbivo: extrakt z červenej repy; multienzýmový komplex DigeZyme® (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálna neutrálna proteáza); sladidlá: sukralóza (Splenda®) a acesulfam K.
  • vanilka: koncentrát mliečnej bielkoviny (micelárny kazeín 80 % a srvátková bielkovina 20 %), aróma, zahusťovadlá: xantán a guarová guma, emulgátor: sójový lecitín, multienzýmový komplex DigeZyme® (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, bakteriálna neutrálna proteáza); sladidlá: sukralóza (Splenda®) a acesulfam K.

Odporúčané dávkovanie:

  • Zmiešajte 2 odmerky Amix™ Micellar Casein v 250-300 ml studenej vody alebo nízkotučného mlieka. Používajte najlepšie pred spaním

Upozornenie. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Neobsahuje látky dopingového charakteru.Potravina určená na osobitné výživové účely. Vhodné pre športovcov a osoby so zvýšenou fyzickou záťažou, s príchuťou a sladidlom.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty