Amix Nutrition CellUp 60 ml

Amix™ CellUp® obsahuje patentovanú, vysoko koncentrovanú formu práškového glycerolu a kremíka, ako aj beta alanín-CarnoSyn®, taurín, L-arginín HCl, glukuronolaktón, kofeín a vitamín B6 s vitamínom ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Amix™ CellUp® obsahuje patentovanú, vysoko koncentrovanú formu práškového glycerolu a kremíka, ako aj beta alanín-CarnoSyn®, taurín, L-arginín HCl, glukuronolaktón, kofeín a vitamín B6 s vitamínom C.

Výživové hodnoty:

10 mg (714%*)

na 60 ml

Beta alanín - CarnoSyn®

5 000 mg

Glycerol v prášku 65% GlyceroMax®

2 000 mg

Taurín

2 000 mg

L-arginín HCl

2 000 mg

Kyselina fosforečná

720 mg

Glukuronolaktón

500 mg

Kofeín

250 mg

Vitamín C (kyselina askorbová)

100 mg (125 %*)

Vitamín B6 (pyridoxín HCl)

10 mg (714 %*)

* DRHP - denná referenčná hodnota príjmu

Zloženie:

Čistená voda, beta alanín (CarnoSyn®), 65% prášok GlyceroMax®, taurín, L-arginín HCl, regulátor kyslosti: kyselina fosforečná; glukuronolaktón, bezvodý kofeín, kyselina askorbová (vit. C), konzervačné látky: sorban draselný a benzoan sodný; aróma, sladidlo: sukralóza; farbivo: beta-karotén (len v príchuti mango), karamel (len v príchuti cola a energy); pyridoxín HCl (vit. B6).

Odporúčané dávkovanie:

  • Základná denná dávka je 1 injekčná liekovka (60 ml). Užívajte ho približne 30-45 minút pred fyzickou aktivitou. Neprekračujte maximálnu dennú dávku. Užívajte maximálnu dennú dávku. Stmavnutie kvapaliny je prirodzený jav, nie zlá vec

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento výrobok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Upozornenie pre registrovaných športovcov: obsahuje kofeín, nie je vhodný pre registrovaných športovcov.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty