Amix Creatine Monohydrate 500g

Kreatín monohydrát je ultramikronizovaný, čo zaručuje maximálnu kvalitu, čistotu a lepšiu využiteľnosť. Kreatín monohydrát podporuje dopĺňanie energie - zvyšuje energetický potenciál, výbušnú silu, urýchľuje regeneráciu ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Kreatín monohydrát je ultramikronizovaný, čo zaručuje maximálnu kvalitu, čistotu a lepšiu využiteľnosť. Kreatín monohydrát podporuje dopĺňanie energie - zvyšuje energetický potenciál, výbušnú silu, urýchľuje regeneráciu a tvorbu svalovej hmoty. Pri dodržiavaní odporúčaného dávkovania prípravku kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť počas po sebe nasledujúcich krátkych intervalov fyzického cvičenia vysokej intenzity.

Kreatín monohydrát podporuje rast svalov. Podporuje zvýšenie výbušnej sily. Pomáha zväčšovať objem svalových buniek. Pomáha pri rýchlejšej regenerácii.

Kreatín monohydrát je najpoužívanejšia forma kreatínu, na ktorej boli vykonané stovky vedeckých štúdií. Azda všetky odborné publikácie opisujú kreatín ako absolútne neškodnú látku, ktorá má v športovej výžive svoje nezastupiteľné miesto vďaka svojmu vplyvu na športový výkon. Kreatín monohydrát je najčastejšie používanou a rokmi overenou formou.

Ako kreatín pôsobí vo vašom tele?

Existuje niekoľko známych spôsobov, ako kreatín podporuje rast svalov.

  • Väčšia sila a svalová vytrvalosť počas tréningu je základom efektívnejšieho tréningu. Čím tvrdšie môžete trénovať, tým väčšie zisky dosiahnete.
  • Rýchlejšia regenerácia vám umožní trénovať s vyššou frekvenciou. Čím rýchlejšie sa vaše telo zotaví po náročnom tréningu, tým lepšie výsledky dosiahnete nabudúce. Ak máte v tréningovom pláne na pondelok ťažké "mŕtve ťahy" a v stredu ťažké drepy - rýchla regenerácia vám umožní zotaviť sa z pondelka a "odísť" v stredu na 100 %.
  • Kreatín má vplyv na veľkosť svalových buniek. Doterajší výskum ukazuje, že suplementácia kreatínom zvyšuje objem vody zadržiavanej vo svalových bunkách. Svalové bunky tak získajú väčší objem a navyše sa pozitívne vyrovná dusíková bilancia.
  • Kreatín má antikatabolické vlastnosti. Ďalšie štúdie ukazujú, že kreatín môže znížiť katabolické procesy vo svaloch a umožniť ich stabilný rast.

Zhrnutie toho, aké pozitíva nám kreatín prináša

  • urýchľuje rast svalov
  • urýchľuje rast sily
  • podporuje anaeróbny výkon
  • podporuje regeneráciu svalov

Zloženie:

Čistý kreatín monohydrát

Odporúčané dávkovanie:

Denná dávka je 5 g (1 odmerka) približne 30-60 minút pred fyzickou aktivitou.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty