Amix Anabolic Monster Beef Protein 2200g

Hovädzí proteín je jedným z najkvalitnejších zdrojov bielkovín. Tieto bielkoviny sú však ešte kvalitnejšie, ak sú enzymaticky hydrolyzované alebo predtrávené, pretože hydrolýza výrazne skracuje ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Hovädzí proteín je jedným z najkvalitnejších zdrojov bielkovín. Tieto bielkoviny sú však ešte kvalitnejšie, ak sú enzymaticky hydrolyzované alebo predtrávené, pretože hydrolýza výrazne skracuje čas potrebný na strávenie bielkovín, a tak svoju úlohu plní takmer bez časového oneskorenia. Takýto proteín je v hovädzom monštre 90 %

Čo sa však stane, ak pridáme kreatín monohydrát, Nitro Shot Comlex a FospoMatrix? Totálny potréningový výbuch! Kreatín napumpuje vaše svaly k prasknutiu, zabezpečí rýchlejšiu regeneráciu, zvýši vašu výbušnú silu a dokonca vám pomôže zvýšiť svalovú hmotu. Nitro Shot Complex vám dokonca ukáže žily, o ktorých ste predtým ani nevedeli, že ich máte, pretože zvyšuje prietok krvi. Tento účinok je nevyhnutný na urýchlenie prísunu potrebných živín priamo do svalových buniek. FospoMatrix zabezpečuje prísun základných minerálov, ktoré sú pre športom zaťažené telo veľmi dôležité.

Výhody produktu:

  • Takmer okamžitý prísun všetkých esenciálnych aminokyselín
  • Vynikajúce výživové hodnoty
  • Dokonalá rozpustnosť
  • Zanedbateľné množstvo tukov a sacharidov
  • Minimálny výdaj energie na trávenie
  • Vysoký obsah základných minerálov

Výživové zloženie:

Priemerné výživové údaje na 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1584 kJ
Proteín 90 g
Sacharidy - uhľohydráty
Tuky


Dávkovanie:

Rozmiešajte 1-2 odmerky Monster Beef Protein v 250-350 ml studenej vody alebo nízkotučného mlieka. Jedna odmerka Monster Beef Protein obsahuje približne 33 g.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty