Ancient Brave Ancient Brave Radiant Beauty Collagyn® 250 Gramů

RADIANT BEAUTY COLLAGYN® je komplex 100% rastlinných kolagénových zdrojov a zároveň dvadsaťzložkový (!) Metabolický Optimizer. Je zostavený vo Veľkej Británii z tých najčistejších prírodných ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

RADIANT BEAUTY COLLAGYN® je komplex 100% rastlinných kolagénových zdrojov a zároveň dvadsaťzložkový (!) Metabolický Optimizer. Je zostavený vo Veľkej Británii z tých najčistejších prírodných zdrojov produkovaných etickou cestou. Doplnok je optimalizovaný pre konzumáciu na začiatku dňa, počas dňa, pred i po tréningu, a je určený pre podporu týchto oblastí:

  • formovanie kolagénu

  • regenerácia

  • stav pokožky

  • oxidačný stres

  • prejavy starnutia

Nevyhovuje vám živočíšny zdroj kolagénu? Vyskúšajte komplex rastlinných zdrojov a rovno taký, ktorý vyniká medzi ostatnými. Radiant Body Collagyn® je unikátny komplex výhradne rastlinných zložiek určených pre efektívnu podporu formovania kolagénu - stavebné látky pre svaly, šľachy a spojivového tkaniva a sliznice.

Všetky tri doplnky COLLAGYN sú navrhnuté tak, aby sa vyrovnali aminokyselinovému profilu živočíšneho kolagénu. A navyše obsahujú látky pre ďalšiu podporu organizmu.

Na rozdiel od bežných vegánskych doplnkov s obsahom kolagénových prekurzorov COLLAGYN neobsahuje iba bielkovinu, ktorú musí telo najskôr spracovať, ale v prvom rade voľné (pre organizmus prirodzené) formy aminokyselín. Tie telo priamo využije a ich účinok je navyše podporený komplexom synergických látok - byliniek s ochranným účinkom, mikronutrientov pre podporu stavu pokožky a rastlinných proteínov.

RADIANT BEAUTY COLLAGYN® sa celkovo skladá z dvadsiatich zložiek:

1.L-glycín = tvorí 1/3 kolagénovej molekuly

2-3.L-prolín a L-hydroxyprolín = dohromady tvorí cca 23% kolagénovej molekuly

4.L-arginín = priama podpora syntézy kolagénu, súčasť kolagénovej molekuly

5.L-alanín = priama podpora syntézy kolagénu, súčasť kolagénovej molekuly

6.Cizrnový proteín = obsah širokého aminokyselinového spektra

7.Hrachový proteín = obsah širokého aminokyselinového spektra

8.Protein z hnedej ryže = obsah širokého aminokyselinového spektra

9.Vitamín D3 (cholekalciferol) = bioaktívna forma

10.L-cholín bitartrát = bioaktívna forma

11.Vitamín C = bioaktívna forma

12.Avokádová šťava v prášku = antioxidant

13.Extrakt z bieleho čaju = bohatý na flavanoly a polyfenoly

14.Inulin z koreňa čakanky = zdroj vlákniny

15.Voľne rastúce riasa Kelp = zdroj minerálov v prírodných formách

Zložky špecificky obsiahnuté v RADIANT BEAUTY COLLAGYN®:

17.Prášok z červenej repy - antioxidant

18.Prášok z maliny - antioxidant

19.Prášok zo šípky - flavonoidy

20.Prášok zo zemolezu - antioxidant

V ČOM JE ROZDIEL?

+ Prémiová kvalita

+ Celkom dvadsať dva bioaktívnych zložiek

+ Aditívum voľných foriem štrukturálnych aminokyselín

+ Špičkový rastlinný (vegánsky) ekvivalent živočíšneho kolagénu + komplexný metabolický Optimizer

+ Etická a šetrná produkcie

+ 100% prírodné zloženie

+ Akreditované kvalita: Soil Association

+ GMO free

+ RBGH / rBST free

+ Glutén free (bez lepku)

+ Sugar free (bez cukru)

+ NIE Big abrobusiness

Ktorý COLLAGYN® zvoliť?

Všetky tri doplnky COLLAGYN sú zamerané na podporu formovania kolagénu a možno ich využiť ako podporu optimalizácie hmotnosti. Základné zložky (voľné formy aminokyselín (L-glycín, L-prolín, L-hydrocyprolin, L-alanín a L-arginín z vegánskych zdrojov), pufrovaný vitamín C, jód z morských rias, cholín z prírodného fermentovaného zdroja, cholín z fermentovaného zdroja , vitamín D3 z riasy algae a biely čaj) majú všetky tri doplnky rovnaké, jemne sa však odlišujú v obsahu ďalších zložiek. Podľa vášho zamerania tak môžete vyberať medzi podporou športového výkonu, vzhľadu alebo duševného výkonu.

PRERUŠOVANÝ PÔST - OPTIMALIZÁCIA HMOTNOSTI A VITALITY

Radiant Beauty Collagyn® možné užívať samostatne alebo ako súčasť prerušovaného pôstu podľa tzv. Brave Metódy. Tu stačí iba skombinovať s TRUE MCT. Odkaz na podrobný opis Metódy Brave nájdete v popise výrobcu Ancient Brave.

Prerušovaný pôst je veľmi stará metóda stravovania postavená na koncepte cyklovania väčšieho časového okna bez jedla a menšieho časového s jedlom. Prieskumy aj osobná skúsenosť autorov Brave Metódy jasne preukazuje, že prerušovaný pôst má jasné pozitívne účinky súvisiace s fyzickou i psychickou kondíciou, optimalizáciou telesnej hmotnosti, optimalizáciou metabolizmu a duševnými schopnosťami. Vďaka prerušovanému pôstu je možné doslova resetovať metabolizmus - vďaka tomu, že telu umožníme prestávku od neustáleho trávenie jedla, mu dáme priestor pre regeneráciu. Výrazne sa tak po všetkých stránkach zdvihne Vaša kondícia.

100% RASTLINNÁ (vegánska) VARIANTA METÓDY BRAVE

Metóda Brave je špecifický typ prerušovaného pôstu vhodného úplne pre každého, najmä však pre jedinca so sedavým spôsobom zamestnania, popr. pre jedincov cca nad 30 rokov, kedy je vhodné s pribúdajúcim vekom produkt preventívne aplikovať na doplnenie dôležitých spojivových aminokyselín (koža, väzy, kĺby). Zatiaľ čo niektoré pôstové programy sú príliš náročné, metóda Brave je určená pre každodenné použitie, každého jedinca a bez nejakej zložitejšej prípravy. Odkaz na podrobný opis Metódy Brave nájdete v popise výrobcu Ancient Brave.

Cieľom je :

+ Optimalizovať telesnú hmotnosť

+ Pomôcť metabolizmu pri oprave a obnove spojivových tkanív, pokožky a väzív

+ Pomôcť metabolizmu pri očiste

+ Cítiť sa lepšie po fyzickej i psychickej stránke

+ Posilniť duševnú kondíciu

Ako na to

Ak ste jedli naposledy v 19:00 a ďalšie jedlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvelé - máte za sebou 12 hodinový pôst. My odporúčame toto časové okno predĺžiť na 14 až 16 hodín. A opakovať v priebehu 3 až 7 dní po celý týždeň. Pre vyhnutie sa pocitu hladu stačí využiť naše zmesi. Veľmi decentne vás zasýtia a pomôžu metabolizmu pracovať dlhšiu dobu bez nežiaducich výkyvov. Budete sa vďaka nim cítiť lepšie.

Postup

Posledné ľahké jedlo večer o 19:00 hod. Následne ráno namiesto raňajok:

Variant č.1: tento variant je vhodný pre všetkých jedincov, ktorí sú zvyknutí iba na malú a ľahkú raňajkách, popr. pre jedincov ktorí raňajkách vynechávajú, pretože aj tu má zmes svoj význam vzhľadom k optimalizácii a reštartu metabolizmu.

Základná zmes: 1,5 lyžičky Collagynu (Dávkovanie upravené podľa legislatívy SR. Originálne etiketa výrobca odporúča 3 lyžičky) a 250 ml horúceho / studeného rastlinného mlieka alebo vody.

  • Ďalšie jedlo najskôr o 9:00

  • Postupne posuňte na 11:00

Variant č.2: tento variant je vhodný pre všetkých jedincov, ktorí sú zvyknutí na výdatnejšie ranné raňajkách.

Základná zmes: 1,5 lyžičky Collagynu (Dávkovanie upravené podľa legislatívy SR. Originálne etiketa výrobcu odporúča 3 lyžičky), 1 lyžičku True MCT a 250 ml horúceho / studeného rastlinného mlieka alebo vody. Dávku True MCT možné následne po otestovaní bezproblémového trávenia zvýšiť na 2 čajové lyžičky.

  • Ďalšie jedlo najskôr o 9:00

  • Postupne posuňte na 11:00

Pozn .: Prerušované pôsty patria v súčasnosti v celosvetovom meradle k najzdravším a najšetrnejším metódam chudnutia, vitalizácie a optimalizácii metabolizmu. Po uvedenú dobu prerušovaného pôstu dostáva telo optimálny priestor pre reštart, vitalizáciu a detoxikáciu. V rámci Brave Metódy sa jedná o šetrnú a zdravú metódu v pravidelných intervaloch po dobu 14 až 16 hodín, doplnenú klasickú vyváženú diétou, teda zdravou komplexnou stravou počas dňa = zlatá stredná cesta v dlhodobom horizonte.

O značke Ancient Brave

S Ancient Brave si doprajete luxus krištáľovo čistých a zároveň maximálne účinných produktov, vychádzajúcich zo starobylých vedomostí o efektívnom stravovaní. Tie ponúkajú etickú a zdravú alternatívu k súčasnému trendu radikálnych diét, ktoré majú v dlhodobom meradle devastujúci účinok na organizmus. S Ancient Brave prirodzeným spôsobom a bez ujmy na zdraví optimalizujete hmotnosť, ale aj znova naštartujete optimálnu fyzickú i psychickú kondíciu. Za kvalitou prémiovej britskej značky stoja dve úspešné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodska kaskadérka, ktorá sa posledných 15 rokov venuje naturopatii a liečbe bylinkami a Kate Prince, ktorá je skúseným mediálnym špecialistom. Značka Ancient Brave patrí v súčasnej dobe k absolútnej špičke na britskom trhu v rámci prémiového sortimentu zameraného na kvalitu a náročného zákazníka.

Odporúčané dávkovanie:

  • zmiešajte 5 g (cca 1,5 čajovej lyžičky) so 150 ml horúceho alebo studeného rastlinného mlieka, vody, alebo len pridajte do smoothie. Balenie obsahuje 25 dávok. (Dávkovanie upravené podľa legislatívy SR. Originálne etiketa výrobcu odporúča 10 g). Spotrebujte do 60 dní po otvorení.

Upozornenie: Obsahuje vrecko absorbujúce vlhkosť - nekonzumovať! Skladujte na chladnom, suchom, tmavom mieste, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Deti, tehotné a dojčiace ženy, konzultujte použitie s lekárom. Ak užívate pravidelne lieky, konzultujte použitie s lekárom. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov a lepku. Vhodné pre vegánov.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty