Czech Virus BCAA 1800mg 150 tablet

BCAA 1800MG TABS | EXTRÉMNE MNOŽSTVO BCAA V JEDNEJ TABLETE BCAA 1800MG TABS sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) vo voľnej forme s ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

BCAA 1800MG TABS | EXTRÉMNE MNOŽSTVO BCAA V JEDNEJ TABLETE BCAA

1800MG TABS sú aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) vo voľnej forme s 1800 mg Bcaa v jednej tablete s minimálnym obsahom spojiva (1,5 %). Tento typ tabliet sa vyrába novou technológiou, pri ktorej sa používa minimálne množstvo spojív - bežne výrobcovia používajú 15 až 50 % nestráviteľných spojív. Bcaa môžu pomôcť pri ochrane svalovej hmoty a zlepšiť regeneráciu po náročnom tréningu, sú vhodné najmä počas objemového obdobia.

Bcaa tvorí významnú časť všetkých aminokyselín, ktoré tvoria svalové tkanivo. Vplyvom intenzívnej fyzickej námahy sa vyčerpá energetická rezerva tvorená glykogénom a nastupuje produkcia energie z aminokyselín s rozvetveným reťazcom. Tejto nepriaznivej situácii možno predísť podávaním aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA).

Výhody produktu:

  • 1800 mg Bcaa v jednej tablete - na plnú dávku sú potrebné iba 2-4 tablety (konkurenčné produkty môžu mať až 4-násobný počet tabliet!!)
  • Minimálny obsah nestráviteľných spojív (1,5 %) vo forme stearanu horečnatého
  • Najlacnejšie Bcaa tablety na trhu

Výroba a zložky:

Naše BCAA 1800MG TABS nakupujeme priamo v Českej republike od najväčšieho dovozcu, ktorý každú šaržu testuje na nečistoty. Balenie potom prebieha v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, ktorá vyrába najmä pre zahraničný trh a sídli v Prahe.

Kontrolované látky:

Leucín je jednou z esenciálnych aminokyselín, ktoré si telo nedokáže vytvoriť a musí ich prijímať v strave. Má niekoľko funkcií - podporuje udržiavanie hladiny glukózy v krvi, pôsobí proti katabolickému procesu a podieľa sa na syntéze svalových bielkovín. Reguluje tiež hladinu cukru v krvi, podieľa sa na raste a regenerácii svalových a kostných tkanív a na produkcii rastového hormónu. Chráni pred stratou bielkovín vo svalovej hmote po zranení alebo v dôsledku stresu.

Izoleucín je esenciálna aminokyselina s rozvetveným reťazcom (vstrebáva sa priamo do svalov), ktorá sa bežne spája so zvýšenou vytrvalosťou a hojením svalového tkaniva, preto sa odporúča pre športovcov, kulturistov a ďalších, ktorí podstupujú väčšiu fyzickú námahu a chcú zvýšiť objem svojej svalovej hmoty. Valín je jednou z aminokyselín, ktoré sú súčasťou elastínu, bielkoviny podobnej kolagénu, ktorá je hlavnou zložkou elastických vlákien v živočíšnych tkanivách.

Valín tiež ovplyvňuje vstrebávanie niektorých neurotransmiterov v mozgu podobne ako tryptofán, fenylalanín a tyrozín. Poskytuje zlúčeninu sukcinylCoA pre dôležitú biochemickú reakciu označovanú ako Krebsov cyklus. Podporuje účinky leucínu a izoleucínu.

Výživové hodnoty:

Energetická hodnota 391,2 kcal / 1643 kJ
Proteín 97,8 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g

Obsah BCAA (v jednej tablete) 1800 mg
- z toho L-leucín 900 mg
- z toho L-izoleucín 450 mg
- z toho L-Valín

450 mg

Zloženie:

L-leucín, L-valín, L-izoleucín Ďalšie zložky: stearan horečnatý (1,5 %)

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 2-4 tablety s dostatočným množstvom vody. Neprekračujte 10 tabliet (18 g) denne - odporúčaná denná dávka.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty