Nutrend BCAA Liquid 1000ml

Esenciálne aminokyseliny BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) sú aminokyseliny, ktoré si telo nedokáže vytvoriť z iných zdrojov, a preto je odkázané na ich príjem v ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Esenciálne aminokyseliny BCAA (aminokyseliny s rozvetveným reťazcom) sú aminokyseliny, ktoré si telo nedokáže vytvoriť z iných zdrojov, a preto je odkázané na ich príjem v potrave. Pridaný vitamín B6 je základným vitamínom potrebným pre metabolizmus bielkovín.

BCAA sú dôležité počas fyzickej aktivity na ochranu svalovej hmoty. Počas fyzickej aktivity dochádza čiastočne ku katabolizmu skutočnej svalovej hmoty. Ak chcete zabrániť odbúravaniu vlastných aminokyselín, použite pred tréningom 3 gramy BCAA. Potréningový účinok BCAA spočíva v dodávaní vopred pripravených voľných aminokyselín počas obdobia regenerácie po tréningu.

BCAA LIQUID je určený pre:

  • vysoká kvalita a rýchla obnova.
  • podpora rastu svalovej hmoty.
  • voľná kryštalická forma vysoký obsah aminokyselín BCAA (80 000 mg/l)
  • rýchlo absorbovaná tekutá forma
  • vitamín B6
  • bez cukru

Výživové hodnoty:

100 ml Dávka - 40 ml
Energetická hodnota 130 kJ/30 kcal 52 kJ/12 kcal
Tuky 0 g 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
z toho cukry 0 g 0 g
Vlákno 0 g 0 g
Proteín 5,7 g 2,3 g
Soľ 0,04 g 0,02 g
L-Valín 4600 mg 1840 mg
L-izoleucín 2000 mg 800 mg
L-leucín 1400 mg 560 mg
Vitamín B6 3,25 mg = 232 % * 1,3 mg = 93 % *
*....referenčná hodnota príjmu
Soľ je v potravinách prítomná výlučne vďaka prirodzene sa vyskytujúcemu sodíku

Zloženie:

Voda, L-valín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-izoleucín, L-leucín, pomarančová emulzia (aróma, farbivá E 104, E 110 - môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), konzervačné látky kyselina sorbová a benzoan sodný, sladidlá neohesperidín DC, cyklamát sodný, acesulfam K a sukralóza, vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Odporúčané dávkovanie:

Na ochranu svalovej hmoty vypite 40 ml približne 30 - 60 minút pred cvičením. Na urýchlenie regenerácie vypite 40 ml ihneď po cvičení. Maximálna denná dávka je 80 ml. Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

Použitie:

Pred použitím jemne pretrepte. Podávajte zriedením obsahu odmerky vo vode alebo športovom nápoji. Po otvorení tesne uzavrite, skladujte pri teplote do 25 °C a spotrebujte do dvoch mesiacov.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty