Prom-IN BCAA maximal 2:1:1 + Nitric oxide 240 tablet

BCAA MAXIMAL 2:1:1 + oxid dusnatý - vetvené aminokyseliny chránia svalovú hmotu pred devastáciou. Už tento krátky výpis by bol dobrým dôvodom na ich doplnenie. ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

BCAA MAXIMAL 2:1:1 + oxid dusnatý - vetvené aminokyseliny chránia svalovú hmotu pred devastáciou. Už tento krátky výpis by bol dobrým dôvodom na ich doplnenie. Leucín, izoleucín a valín (spoločne označované anglickou skratkou BCAA) patria medzi osem esenciálnych aminokyselín, ktoré sa musia prijímať potravou, pretože telo si ich nedokáže vytvoriť. Aj medzi nimi však majú výnimočné postavenie, pretože v spektre ostatných aminokyselín, ktoré tvoria svalové bielkoviny, zaberajú celú tretinu! Vo svojej prirodzenej forme sú najbohatšie na srvátkové bielkoviny, a preto sú proteínové koncentráty Promil radu Laktofit také kvalitné.

Kombinácia vetvených aminokyselín BCAA + oxidu nitrixového (arginín alfa-ketoglutarát) je jedinečná. Táto soľ arginínu má veľmi zvláštnu vlastnosť: v endotelových bunkách ciev produkuje oxid dusnatý, látku, ktorá má v tele toľko pozitívnych účinkov na zdravie, že za jej objav bola udelená Nobelova cena za medicínu. Zaujíma nás najmä skutočnosť, že jeho pôsobenie rozširuje cievy a zlepšuje prekrvenie pracujúcich svalov. To znamená, že sa k nim dostane oveľa viac kyslíka a živín - a samozrejme aminokyselín s rozvetveným reťazcom. Kombinácia BCAA a arginín-alfa-ketoglutarátu je preto jedinečná a výrazne zvyšuje účinok a využitie prijatých rozvetvených aminokyselín.

Zloženie:

Priemerné výživové údaje na 100 g výrobku:
Energetická hodnota 1680 kJ
Proteín - bielkoviny 98 g
Aminokyseliny v 1 kapsule:
L-izoleucín 100 mg
L-leucín 200 mg
L-Valín 100 mg
Obsah ďalších účinných látok v 1 kapsule:
Arginín alfa-ketoglutarát 100 mg

Dávkovanie:

V tréningové dni 3 až 5 gramov približne 60 minút pred tréningom a ďalších 3 až 5 gramov ihneď po tréningu. V dňoch odpočinku užite tieto dve dávky s bielkovinovým jedlom (kokteilom). Celková denná dávka by nemala presiahnuť 10 gramov.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty