Amix BCAA Micro Instant Juice 300g

Amix BCAA Micro Instant Juice je vysoko koncentrovaná forma BCAA, špeciálne vyrobená na prípravu dokonale rozpustného, chutného a osviežujúceho nápoja. Sú zdrojom vysoko kvalitných supermikronizovaných ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Amix BCAA Micro Instant Juice je vysoko koncentrovaná forma BCAA, špeciálne vyrobená na prípravu dokonale rozpustného, chutného a osviežujúceho nápoja.

Sú zdrojom vysoko kvalitných supermikronizovaných instantných aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) v pomere 2:1:1. Aminokyseliny BCAA sú stavebnými prvkami bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržiavaniu svalovej hmoty. Kombinácia týchto esenciálnych aminokyselín (L-leucín, L-izoleucín, L-valín) tvorí približne 33 % celkových svalových bielkovín.

Výživové hodnoty:

Priemerné výživové hodnoty
v 10 g na 100 g
Energetická hodnota: 130 kJ/30,6 kcal 1300,1 kJ/306,2 kcal
Tuky ˂ 0,1 g ˂ 1 g
Nasýtené 0 g ˂ 0,5 g
Sacharidy 0,6 g 6,1 g
Cukry ˂ 0,1 g ˂ 1 g
Proteín 6,8 g 68,2 g
Soľ ˂ 0,1 g ˂ 1 g
Účinné látky: v 10 g v 100 g
BCAA 7000 mg 70 g
Inštanciovaný L-leucín 3500 mg 35 g
Inštanciovaný L-izoleucín 1750 mg 17,5 g
Instanciovaný L-valín 1750 mg 17,5 g
Vitamín B6 2,5 mg ( 178,6 %*) 25 mg
*RHP - referenčná hodnota príjmu

Zloženie:

Instantizovaný L-leucín, instantizovaný L-izoleucín, instantizovaný L-valín, regulátory kyslosti: kyselina citrónová, kyselina jablčná, citran sodný; zahusťovadlo: xantánová guma; aróma, sladidlá: sukralóza, acesulfam-K; protihrudkujúce látky: oxid kremičitý; emulgátor: sójový lecitín; farbivá: (ananásová príchuť: kurkumín, citrónovo-limetková príchuť: kurkumín, príchuť ovocného punču: extrakt z červenej repy, pomarančová príchuť: kurkumín a extrakt z červenej repy, príchuť zeleného jablka: tartrazín a patent modrej V; príchuť grapefruitovej limonády: extrakt z červenej repy a kurkumín; príchuť čerešne: extrakt z červenej repy; príchuť melón: chlorofyl; príchuť malinová limonáda: extrakt z červenej repy; príchuť bobuľovité ovocie: extrakt z červenej repy); pyridoxín HCl (vitamín B6).

Odporúčané dávkovanie:

Zmiešajte 2 odmerky (10 g) s 250 ml vody a vypite ihneď po fyzickej aktivite. Ak chcete zmeniť chuť a sladkosť nápoja, upravte množstvo vody použitej na prípravu. Množstvo vody a množstvo vody použité na úpravu množstva vody a množstvo vody použité na úpravu množstva vody použité na úpravu množstva vody použité na úpravu množstva vody použité na úpravu množstva vody použité na úpravu množstva vody.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty