Amix BCAA New Generation 1000ml

Aminokyseliny BCAA majú veľmi pozitívny vplyv na syntézu bielkovín, t. j. na tvorbu a obnovu svalových bielkovín, ktoré sú základnými stavebnými prvkami svalových vlákien. Unikátny ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Aminokyseliny BCAA majú veľmi pozitívny vplyv na syntézu bielkovín, t. j. na tvorbu a obnovu svalových bielkovín, ktoré sú základnými stavebnými prvkami svalových vlákien.

Unikátny komplex "Anti Lactic Acid Infusion" obsahuje látky, ktoré účinne pomáhajú odplavovať z unavených svalov nežiaducu kyselinu mliečnu, amoniak, homocysteín a ďalšie kyseliny, ktoré sa tvoria vo svaloch po náročnom fyzickom výkone. Na čele komplexu je L-citrulín malát, ktorý je zodpovedný za odplavovanie amoniaku. Okrem toho beta-alanín (CarnoSyn®), ktorý je prekurzorom karnozínu, pomáha zvyšovať pH, čím znižuje nadmernú kyslosť a množstvo kyseliny mliečnej vo svaloch. Zníženie hladiny homocysteínu (Homocysteín je odpadový produkt vznikajúci z aminokyseliny metionínu. Vysoká hladina homocysteínu je jednou z príčin rýchleho nástupu únavy), zlepšenie krvného obehu a lepšiu adaptáciu na stres zabezpečuje látka DMG - dimetylglycín.

Taurín podporuje koncentráciu počas fyzickej záťaže a spomaľuje nástup duševnej únavy. Pomáha stimulovať duševné funkcie.

  • urýchľuje regeneráciu po náročnom fyzickom výkone
  • zabraňuje svalovej únave a poškodeniu svalového tkaniva
  • podporuje odkyslenie svalov po náročnom cvičení
  • bez cukru a aspartámu!

Zloženie:

Čistená voda, L-leucín 800 mg, L-izoleucín 400 mg, L-valín 400 mg, taurín 500 mg, L-citrulín malát 400 mg, beta-alanín (CarnoSyn®) 200 mg, N, N dimetylglycín HCL 100 mg, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma, farbivo: tartrazín (príchuť citrón - limetka), karotén, apokarotén, azorubín a brilantná modrá (príchuť ovocný punč), azorubín a brilantná modrá (príchuť malina), žltá SY a červená košenila (príchuť ružová limonáda), pyridoxín HCL 4 mg (vitamín B6 - 200% DDD*), konzervačné látky: sorban draselný a benzoan sodný, sladidlá: sukralóza, acesulfam-K

Výživové hodnoty

100 ml 40 ml
Energetická hodnota 34 kcal / 145 kJ 11,24 kcal / 47,52 kJ
Proteín 5,4 g 2,16 g
Sacharidy
- z toho cukry 0 g 0 g
Tuky
- z toho nasýtené 0 g 0 g
Soľ
Vitamín B6 - pyridoxín 4 mg
BCAA 2:1:1 1600 mg
- L-leucín 800 mg
- L-izoleucín 400 mg
- L-Valín 400 mg
Komplex "Infúzia proti kyseline mliečnej" 1200 mg
- taurín 500 mg
- L-citrulín malát 400 mg
- Beta alanín (CarnoSyn®) 200 mg
- N,N dimetylglycín HCL 100 mg

Dávkovanie:

Základná denná dávka je 80 ml. Na ochranu svalovej hmoty pred degradáciou užite 40 ml približne 30-60 minút pred fyzickým cvičením. Na urýchlenie regenerácie užite 40 ml bezprostredne po fyzickej námahe.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty