Czech Virus Beast Virus V2.0 417,5g

Czech Virus Beast Virus V2.0 417,5 g, doplnok stravy Pôvodná verzia Beast stanovila pravidlá a trend moderného predtréningového tréningu pred 5 rokmi. Cieľom novej verzie ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Czech Virus Beast Virus V2.0 417,5 g, doplnok stravy

Pôvodná verzia Beast stanovila pravidlá a trend moderného predtréningového tréningu pred 5 rokmi. Cieľom novej verzie je poskytnúť dokonalý produkt, ktorý pomôže vo všetkých potrebných aspektoch - pomôže so silou a výbušnosťou, ľadovo upokojí koncentráciu, extrémne prekrví svaly a maximálne oddiali únavu.

Ide teda o produkt ALL-IN-ONE, ale pozor - žiadny zbytočný kreatín, BCAA ani cukor. Nemáme nič proti kreatínu a BCAA ako takým, ale ak máte v predtréningovej dávke 5-6 g BCAA (úplne základné množstvo), ako môžete dávkovať 10 g bez toho, aby ste prijali nadmerné množstvo ostatných látok? Veľmi ťažko a zbytočne vás to obmedzuje.

Beast virus: prémiový nakopávač alebo zbytočná investícia? (Recenzia)

Beast Virus V2.0 v bodoch:

 • L-citrulín malát - Citrulín sa v tele mení na arginín a ďalej na oxid dusnatý (NO). Podľa výskumu môže citrulín zvýšiť hladinu arginínu a NO v tele lepšie ako samotný arginín. Arginín sa v tele ďalej rozkladá, zatiaľ čo citrulín je už pripravený na vstrebanie a využitie. Citrulín malát preukázateľne zvyšuje energiu, podľa výskumu zvyšuje ATP o 35%.
 • Beta-alanín - zlepšuje silu, výbušnosť, vytrvalosť a regeneráciu. Podľa niektorých štúdií dokonca pomáha pri odbúravaní tuku a naberaní svalovej hmoty.
 • Taurín - zlepšuje vytrvalosť a svalovú silu. Môže tiež zvýšiť produkciu oxidu dusnatého (NO). Cvičenie vyčerpáva zásoby taurínu, čo priamo spôsobuje zníženie sily a vytrvalosti, preto je vhodné užívať taurín pred každým tréningom.
 • Betaín HCL - zlepšuje trávenie a využitie živín v tele tým, že zvyšuje množstvo žalúdočnej kyseliny (kyseliny chlorovodíkovej), ktorá zabezpečuje rozklad bielkovín na aminokyseliny. Je vynikajúci v kombinácii s červenou repou, zvyšuje hladinu cholínu a metabolizmus cysteínu. To podporuje hydratáciu buniek (lepšia svalová pumpa).
 • Inozín - zlepšuje prenos kyslíka v tele a umožňuje trénovať dlhšie na tzv. kyslíkový dlh. Je prekurzorom ATP - zvyšuje hladinu energie.
 • Cholín bitartrát - zohráva dôležitú úlohu pri fungovaní mozgu, nervov a svalov. Zlepšuje fungovanie mozgu, zlepšuje náladu, zlepšuje reakčný čas a pomáha pri koncentrácii. Pôsobí synergicky s kofeínom a L-tyrozínom, čím prináša čistú mentálnu stimuláciu a zabraňuje poklesu výdrže.
 • L-tyrozín - zvyšuje bdelosť, sústredenie, náladu a energiu počas intenzívneho cvičenia, najlepšie v kombinácii s kofeínom.
 • Dusičnany z červenej repy - anorganické dusičnany (NO3-) sa nachádzajú v červenej repe (a inej zelenej listovej zelenine), ktoré sa u ľudí po požití menia na dusitany (NO2-) a kolujú v krvi. Pri obmedzenom množstve kyslíka sa NO2- v tele mení na oxid dusnatý (NO), molekulu, ktorá zohráva dôležitú úlohu v cievnom systéme.
 • Kofeín - môže zlepšiť silu, vytrvalosť a oddialiť únavu počas cvičenia. Kofeín tiež podporuje tvorbu oxidu dusnatého (NO). Dobre sa dopĺňa so synefrínom a L-tyrozínom.
 • Vitis Vinifera - extrakt z hroznových jadierok (95 % proantokyanidínov) je bioflavanoid s antioxidačnými vlastnosťami, zvyšuje prekrvenie a tým zlepšuje prísun živín do svalov. Podľa niektorých štúdií zvyšuje prietok krvi.
 • Extrakt z kôry horkého pomaranča - (10 mg synefrínu) okamžite zvyšuje využiteľnú energiu a stimuluje organizmus. Je termogénny a synergický s kofeínom.
 • DMAE - podľa zahraničných štúdií môže zlepšiť náladu, duševnú energiu, pamäť a kvalitu spánku.
 • Extrakt z čierneho korenia - (95 % piperínu) zlepšuje vstrebávanie iných látok o 30 až 2000 %.

Zloženie:

Účinná látka V 100 g / na jednu porciu
CITRULÍN MALÁT 2:1 35,94 G / 6 G
BETA-ALANÍN 17,97 G / 3 G
TAURINE 10,81 G / 1,9 G
BETAIN HCL 8,99 G / 1,8 G
INOSIN 5,99 G / 1 G
CHOLÍN BITARTRÁT 4,49 G / 0,75 G
L-TYROSIN 3,89 G / 0,65 G
DUSIČNAN Z ČERVENEJ REPY* 3 G / 0,5 G
CAFFEINE 1,2 G / 0,2 G
VITIS FINIFERA** 1,2 G / 0,2 G
SYNEFRIN*** 0,08 G / 0,01 G
DMAE**** 0,12 G / 0,02 G
PIPERÍN (ČIERNE KORENIE)***** 0,03 G / 0,005 G

*ŠTANDARDIZOVANÉ NA 10 % DUSIČNANOV

**výťažok zo semien viniča (95 % proantokyanidínov)

***HORKASTÝ POMARANČ, 10 MG SYNEFRÍNU V 1 DÁVKE

****DMAE BITARTRÁT, 20 MG DMAE V 1 DÁVKE

***** ŠTANDARDIZOVANÝ 95% EXTRAKT PIPERÍNU

Ďalšie zložky v zložení príchute kyslé jablko a malina

steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo), stearan horečnatý (rastlinného pôvodu - protihrudkujúca látka), aróma (jablko, malina), šťava z červenej repy (farbivo), oxid kremičitý (súčasť taurínu), kyselina citrónová (regulátor kyslosti)

Ďalšie zložky v zložení mandarínkovej príchute

steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo), stearan horečnatý (rastlinného pôvodu - protihrudkujúca látka), aróma (mandarínka), beta-karotén (farbivo), oxid kremičitý (súčasť taurínu)

Ďalšie zložky v zložení pre príchuť ružový grapefruit

glykozidy steviolu (sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo), stearan horečnatý (rastlinného pôvodu - protihrudkujúca látka), aróma (mandarínka), oxid kremičitý (súčasť taurínu)

Odporúčané dávkovanie

Zmiešajte jednu dávku (16,7 g) s 250 ml-300 vody a užite 15 minút pred cvičením. Pred požitím dobre premiešajte v šejkri.

Balenie: 25 porcií 417,5 g

Minimálna trvanlivosť : pozri obal

Upozornenie: Doplnok stravy so sladidlami. S vysokým obsahom kofeínu (1200 mg/100g, 200 mg/16,7g) - nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Alergény sú v zložení výrobku uvedené tučným písmom . Tento výrobok sa vyrába v závode, ktorý spracováva mliečne výrobky, lepok, oxid siričitý, sóju, vajcia, orechy, ryby a mäkkýše.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty