Big Zone Big Zone Invictus G.D.A 90 Kapslí

Hľadáte zmysluplný opis položky? Podrobná a komplexná prezentácia potravín alebo doplnkov stravy už podľa súčasného práva EÚ a nariadení o zdravotných tvrdeniach bohužiaľ nie ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Hľadáte zmysluplný opis položky? Podrobná a komplexná prezentácia potravín alebo doplnkov stravy už podľa súčasného práva EÚ a nariadení o zdravotných tvrdeniach bohužiaľ nie je možná. Nariadenie o ochrane zdravia upravuje označovanie potravín a reklamu na potraviny s ohľadom na informácie o výžive a zdraví. Len informácie, ktoré sú v komunitnom zozname nariadení o zdravotných tvrdeniach „2011“ !!! sú povolené a môžu byť použité.

Máme bohužiaľ zviazané ruky a my vám nesmieme poskytovať informácie, ktoré pochádzajú z celosvetovo uznávaných súčasných štúdií.

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 1 kapsulu denne s dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Doplnok stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty