Big Zone Protein Juice 1000g

Okrem bežného srvátkového proteínového koncentrátu existujú aj iné formy bielkovín. Rozdiely v obsahu cukru/tuku alebo bielkovín sú výsledkom príslušných filtračných procesov pri výrobe. Tu ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Okrem bežného srvátkového proteínového koncentrátu existujú aj iné formy bielkovín. Rozdiely v obsahu cukru/tuku alebo bielkovín sú výsledkom príslušných filtračných procesov pri výrobe. Tu sa môžu odfiltrovať aj sprievodné látky alebo zvyšky rôznych foriem príslušného typu bielkovín.

Tzv. ultrafiltračným procesom sa získava srvátkový proteínový izolát. Izolát je najznámejší pre nižší obsah cukru a tuku, ako aj vyšší obsah bielkovín. Proces ultrafiltrácie odfiltruje aj posledné zvyšky laktózy, čím sa dosiahne oveľa lepšia kompatibilita. Práve preto si izolát často vyberajú zákazníci s intoleranciou laktózy.

Ide o jeden zo zriedkavejších druhov izolátu, konkrétne o tie, ktoré svojou konzistenciou pripomínajú skôr ovocnú šťavu, ľadový čaj alebo iné nealkoholické nápoje. Hodnoty nemusia byť vôbec skryté. Obsah bielkovín na 100 g je neuveriteľných 82-84 g s menej ako 0,5 g cukru a 0,2 g tuku. Je to chutný a osviežujúci pocit, ktorý je vítanou prestávkou od bežných proteínových koktailov alebo chladivou a ovocnou záchranou pre športovcov na diéte.

Výživové hodnoty:

100 g 1 porcia (30 g)
Energetická hodnota 1503 kJ/354 kcal 451 kJ/106 kcal
Tuky 0,8 g 0,2 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0,4 g 0,1 g
Sacharidy 2,2 g 0,66 g
- z toho cukry 1,4 g 0,4 g
Vlákno
Proteín 83,2 g 25 g
Soľ 0,78 g 0,24 g

*Výživové údaje sú založené na multivitamínovej variante. Výživové údaje iných príchutí sa môžu mierne líšiť.

Zloženie:

Srvátkový proteínový izolát (emulgátor slnečnicový lecitín), kyselina citrónová, aróma, farbivo: beta-karotén (1%IG), sladidlo: sukralóza.

Proteínová šťava v bodoch:

  • chutné ovocné príchute
  • vysoký obsah bielkovín
  • extrémne nízky obsah cukru a tuku
  • dokonalá zmena oproti bežným "mliečnym koktailom"

Dávkovanie:

  • Rozmiešajte 30 g (1 odmerku) v 300 ml studenej vody, najlepšie pred a po tréningu. Premiešajte v šejkri.
  • Podľa potreby sa môže použiť pri behu

Balenie: 1000 g

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Upozornenie: Potraviny vhodné najmä pre športovcov. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Nevystavujte ho priamemu slnečnému žiareniu. Nevystavujte ho slnečnému žiareniu ani priamemu slnečnému žiareniu. Výrobca nezodpovedá za chyby spôsobené nesprávnym skladovaním a používaním.

Upozornenie pre alergikov: Alergény v zložkách výrobku sú zvýraznené tučným písmom .

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty