Big Zone Vitamin D3 + K2 + Magnesium 90 tablet

Vitamín D je pre nás veľmi užitočným doplnkom kvôli nedostatku slnečného svetla. Na dosiahnutie optimálneho využitia vitamínu D3 je potrebný dodatočný príjem vitamínu K2, ktorý ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Vitamín D je pre nás veľmi užitočným doplnkom kvôli nedostatku slnečného svetla. Na dosiahnutie optimálneho využitia vitamínu D3 je potrebný dodatočný príjem vitamínu K2, ktorý bol pridaný v najvyššej kvalite, konkrétne vo forme mikrokapsúl MK-7. Okrem toho pri syntéze vitamínu D na aktívnu formu vitamínu D3 telo spotrebuje obrovské množstvo horčíka, preto bol pridaný pre lepšiu absorpciu a využitie. Celkovo Big Zone poskytuje silný kombinovaný produkt s 90 tabletami (5000 I.U./tablety). Tento výrobok je preto vhodný pre vegetariánov a vegánov s mimoriadne výhodným pomerom cena/výkon.

Výhody produktu:

  • veľmi vysoké dávkovanie
  • s horčíkom
  • obsahuje 200 mikrogramov vitamínu K2 MK-7 (mikrokapsuly) v jednej tablete

Odporúčané dávkovanie:

  • Užívajte 1 tabletu s 300 ml tekutiny raz za 5 dní.

Výživové hodnoty:

1 tableta
Tuk
Z toho nasýtené mastné kyseliny
Sacharidy
Z toho cukry
Proteín
Soľ
Vlákno
Aktívne zložky
Vitamín D3
125 mcg
Vitamín K2
200 mcg
Citrát horčíka
150 mg
z toho horčík
22,5 mg

Zloženie:

Plnidlá a separačné látky: Mikrokryštalická celulóza, horečnaté soli mastných kyselín, citrát horečnatý, vitamín D3 ako cholekalciferol, vitamín K2 ako MK-7

Varovanie:

Doplnok stravy. Vhodné najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C. Nevystavujte ho priamemu slnečnému žiareniu. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za chyby spôsobené nesprávnym skladovaním a používaním.

Upozornenie pre alergikov: alergény v zložkách výrobku sú zvýraznené tučným písmom.

Dávka: 1 tableta

Počet dávok v balení

90 tabliet vbalení

Minimálna trvanlivosť: pozri obal

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty