Biotech USA 100% Glutamine 500g

BiotechUSA 100% L-glutamín 1000 g je dôležitým prostriedkom pre rast, ochranu a regeneráciu svalov. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Glutamín ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

BiotechUSA 100% L-glutamín 1000 g je dôležitým prostriedkom pre rast, ochranu a regeneráciu svalov. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav.

Glutamín je neesenciálna aminokyselina, ktorá tvorí väčšinu voľných aminokyselín vo svaloch. Podporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systému, brzdí katabolizmus bielkovín a zlepšuje dusíkovú rovnováhu. Je dôležitým substrátom pre biele krvinky. Jeho vyčerpanie po namáhavom dlhodobom cvičení môže viesť k jeho nedostatku a zhoršeniu funkčnej spôsobilosti bielych krviniek.

Glutamín je dôležitý pre rast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty. Podávanie glutamínu podporuje produkciu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Použitie glutamínu je obzvlášť užitočné počas diéty s obmedzením sacharidov.

Zloženie:

100% L-glutamín

Odporúčané dávkovanie:

  • užívajte 1 odmerku (5 g) pred tréningom a jednu po tréningu (zmiešajte s 250 ml vody alebo ovocnej šťavy)
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty