Biotech USA BCAA 8:1:1 Zero 250g

Každá dávka (7,59 g) obsahuje celkovo 5500 mg aminokyselín BCAA v pomere 8:1:1 L-leucín, L-izoleucín a L-valín, bez lepku, laktózy, aspartámu,... Aminokyseliny BCAA sú jedným ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Každá dávka (7,59 g) obsahuje celkovo 5500 mg aminokyselín BCAA v pomere 8:1:1 L-leucín, L-izoleucín a L-valín, bez lepku, laktózy, aspartámu,...

Aminokyseliny BCAA sú jedným z najvyhľadávanejších doplnkov športovej výživy pre všetkých športovcov, ktorí sa snažia o lepšiu a rýchlejšiu regeneráciu, lepší svalový výkon, ale aj lepší rast svalov. L-glutamín je aminokyselina, ktorú mnohí športovci užívajú samostatne "navyše" nad rámec svojho suplementačného plánu, okrem iného aj na zlepšenie regenerácie, ale aj obranyschopnosti organizmu a zlepšenie tréningového pokroku.

BiotechUSA BCAA Zero v bodoch:

BioTech BCAA Flash je aminokyselina farmaceutickej kvality. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom sú veľmi dôležité:

  • udržiavajú pozitívnu dusíkovú rovnováhu v tele
  • chráni svalové tkanivo pri nízkokalorickej diéte
  • zvýšenie svalovej energie počas tréningu
  • bez lepku, laktózy, aspartámu, sacharidov, konzervačných látok a pridaného cukru
  • sladené stéviou

Keď hovoríme NULA, myslíme tým naozaj NULA BCAA

Flash Zero sú aminokyseliny v práškovej forme, vhodné na akýkoľvek druh tréningu, v ktorých sme jednoducho vymazali všetko nepotrebné: neobsahujú lepok, laktózu, aspartám, sacharidy ani pridaný cukor.

BCAA - voľné aminokyseliny s rozvetveným reťazcom L-leucín, L-izoleucín a L-valín sú klasifikované ako esenciálne (nenahraditeľné) aminokyseliny a sú obsiahnuté priamo vo svalovom tkanive, kde sa môžu využívať ako dôležitý zdroj energie pre svalovú prácu. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom sa nachádzajú v strave, takže sú úplne prirodzenou látkou. Sú základom bielkovín, ktoré prispievajú k udržaniu a rastu svalovej hmoty. Doplnením BCAA počas intenzívneho tréningu alebo počas redukčnej diéty môžete zabrániť "spaľovaniu" svalovej hmoty a ochrániť ju pred katabolizáciou - pre tento účinok podávajte BCAA pred alebo počas cvičenia

Nedostatok aminokyselín počas zvýšenej fyzickej aktivity vedie k odbúravaniu svalového tkaniva (katabolizmu), aby sa pokryli energetické potreby organizmu. BioTechUSA BCAA 8:1:1 ZERO prispieva k udržaniu pozitívnej dusíkovej rovnováhy v tele (anabolické procesy).

Výživové hodnoty

100 g 7,5 g
Energetická hodnota 144 kJ / 34 kcal 11 kJ / 4 kcal
Tuky 0 g 0 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 8,5 g 0,8 g
- z toho cukry 0,63 g 0,07 g
Proteín 0 g 0 g
Soľ 0,29 g 0,02 g
BCAA 73 g 5,5 g
L-leucín 59 g 4,43 g
L-izoleucín 7,46 g 0,56 g
L-Valín 7,46 g 0,56 g

Zloženie:

Cola: 74 % BCAA (L-leucín 59 %, L-izoleucín 7,4 %, L-valín 7,4 %), kyselina (kyselina citrónová), aróma, farbivo (karamel), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), regulátor kyslosti (vínan draselný), protipenivé látky (fosforečnany sodné, dimetylpolysiloxán), soľ.

Odporúčané dávkovanie:

  • zmiešajte 1 dávku (7,5 g - 3 odmerky) s 250 ml vody a užívajte dvakrát denne

TIP: Koľko a ako často užívať instantné BCAA?

Upozornenie. BCAA neuchovávajte v dosahu detí, tehotných a dojčiacich žien. Nepoužívajte, ak nie ste tehotná alebo nechcená, nie je určený pre tehotné ženy alebo deti. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Alergény: Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva aj výrobky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju a horčicu.

Skladovanie: Skladujte dobre uzavreté na suchom mieste pri teplote 5-25 °C a relatívnej vlhkosti do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty