Biotech USA Casein Zero 2270g

Zvlášť účinný ako tkz. "Je bez laktózy, bez lepku, bez konzervačných látok a bez cukru! Kazeín Zero obsahuje len pomaly sa vstrebávajúce bielkoviny, ktoré dlhodobo ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

Zvlášť účinný ako tkz. "Je bez laktózy, bez lepku, bez konzervačných látok a bez cukru!

Kazeín Zero obsahuje len pomaly sa vstrebávajúce bielkoviny, ktoré dlhodobo zásobujú vaše svaly živinami. Je to výborná voľba pred spaním alebo počas dlhej cesty, pretože kazeínový proteín sa môže tráviť až 8 hodín. Nová receptúra je vhodná aj pre ľudí s intoleranciou laktózy.

kazeín nula v bodoch

 • Vysoký obsah bielkovín: 78 %
 • Len zo zdrojov kazeínových bielkovín
 • 5 g BCAA na porciu
 • 8 hodinová technológia pomalej absorpcie
 • ideálny proteín na noc
 • bezlepkové
 • bez laktózy
 • bez cukru
 • bez konzervačných látok

Kazeín Fusion je obzvlášť účinný ako tkací proteín. Kazeín Kazeín je obzvlášť účinný ako "nočný proteín", keď sa užíva pred spaním. Takto sú vaše svaly extrémne dlho v anabolickom stave a počas noci tak využívajú svoju plnú kapacitu na rast a regeneráciu. Tento extrémny prípravok na zvýšenie svalovej hmoty udržiava ababolický (rastový) stav vo vašich svaloch až 8 hodín. Kazeín sa trávi pomaly a jeho užívanie vedie k nepretržitému prenosu aminokyselín (zložiek budujúcich svaly) do krvného obehu. Svalové tkanivo môže byť vďaka kazeínu zásobované "stavebným materiálom" až 8 hodín. V porovnaní s inými druhmi bielkovín je to najdlhšia zásoba.

Výživové hodnoty:

100 g 30 g
Energetická hodnota 1479 kJ / 349 kcal 444 kJ / 105 kcal
Tuky 2,8 g 0,84 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny 1,8 g 0,54 g
Sacharidy 2,4 g 0,72 g
- z toho cukry 0,2 g 0,06 g
Proteín 78 g 23 g
Soľ 1,6 g 0,48 g

Profil aminokyselín

30 g
Esenciálne aminokyseliny EAA 10 g
L-histidín
L-izoleucín**
L-leucín**
L-Lyzín
L-metyonín
L-fenylalanín
L-treonín
L-tryptofán
L-Valín**
Podmienečne esenciálne aminokyseliny CAA 9 g
L-arginín
L-cysteín
L-glutamín a kyselina L-glutámová
L-Proline
L-tyrozín
Neesenciálne aminokyseliny NAA 4 g
L-alanín
Kyselina L-aspartová
Glycín
L-serín

* Priemerné hodnoty.
** Celkové esenciálne aminokyseliny s rozvetveným reťazcom BCAA: 5 g.

Zloženie:

Čokoláda: kazeinát vápenatý (85 %)(mlieko), kakaový prášok, kokosový tuk (nehydrogenovaný a čiastočne hydrogenovaný)(mlieko), aróma, soľ, zahusťovadlo (sodná soľ karboxymetylcelulózy), emulgátor(sójový lecitín), regulátor kyslosti (vínany draselné), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), vanilín.

jahoda: kazeinát vápenatý (89 %)(mlieko), arómy, kokosový tuk (nehydrogenovaný a čiastočne hydrogenovaný)(mlieko), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, vínany draselné), emulgátor(sójový lecitín), zahusťovadlo (sodná soľ karboxymetylcelulózy), soľ, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), farbivo: červená allura AC***.

vanilka: kazeinát vápenatý (90 %)(mlieko), kokosový tuk (nehydrogenovaný a čiastočne hydrogenovaný)(mlieko), arómy, emulgátor: sójový lecitín, zahusťovadlo: sodná soľ karboxymetylcelulózy, soľ, vanilín, regulátor kyslosti (vínany draselné), sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), farbivo: tartrazín***.

***Môže mať nepriaznivé účinky na aktivitu a pozornosť detí.

Odporúčané dávkovanie:

 • 1 dávka je 30 g (1 odmerka).
 • Zmiešajte 1 dávku v 450 ml vody. Vhodné na konzumáciu pred spaním.

Upozornenie: Výživový doplnok so sladidlami. Vhodné pre športovcov. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a pri teplote 5-25 °C v tesne uzavretej nádobe. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Môže mať nepriaznivé účinky na aktivitu a pozornosť detí. Zdroj fenylalanínu. Nevhodné pre osoby trpiace fenylketonúriou.

Upozornenie pre alergikov : alergény sú v zložení výrobku uvedené tučným písmom. Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, lepok, sóju, mäkkýše, oxid siričitý a potraviny obsahujúce orechy.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty