BiotechUSA Collagen 300 g

BioTech Collagen je hydrolyzovaný hovädzí kolagén obohatený o kyselinu hyalurónovú, vitamín C a vitamín E. Kolagén a kyselina hyalurónová sú prirodzené zložky produkované ľudským telom ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

BioTech Collagen je hydrolyzovaný hovädzí kolagén obohatený o kyselinu hyalurónovú, vitamín C a vitamín E. Kolagén a kyselina hyalurónová sú prirodzené zložky produkované ľudským telom a hrajú v ňom dôležitú úlohu. S pribúdajúcim vekom však ich produkcia klesá a je potrebné ich dopĺňať. Kolagén je určený pre ženy a mužov na zabezpečenie krásy a zdravia pokožky, vlasov a nechtov. Účinne bojuje proti vráskam, dehydratovanej pokožke, poškodeným nechtom a oslabeným vlasom bez lesku. Pridaný vitamín C prispieva k produkcii vlastného kolagénu, ktorý napokon pomáha udržiavať zdravie pokožky, ciev, chrupaviek, zubov a ďasien. Vitamín E zohráva dôležitú úlohu pri ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Výhody

  • až 13 g hydrolyzovaného kolagénu v jednej dávke
  • pridaná kyselina hyalurónová
  • obohatené o vitamíny C a E
  • bez laktózy a lepku
  • bez cukru

Odporúčané dávkovanie:

  • Rozmiešajte 1 dávku (1/2 odmerky = 15 g) v 200 ml vody a užívajte raz denne.

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je náhradou pestrej stravy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Nie je určené pre deti mladšie ako 15 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom! Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním. Doplnok stravy.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty

Nie