Biotech USA 100% Creatine Monohydrate 500g

Popularita kreatínu je od roku 1995 neochvejná. Väčšina výskumov preukázala, ako úspešne zvyšuje silu a telesnú hmotnosť. Dá sa povedať, že kreatín monohydrát je najobľúbenejším ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Popularita kreatínu je od roku 1995 neochvejná. Väčšina výskumov preukázala, ako úspešne zvyšuje silu a telesnú hmotnosť. Dá sa povedať, že kreatín monohydrát je najobľúbenejším a najúčinnejším výživovým doplnkom medzi športovcami. Telo využíva kreatín monohydrát pri syntéze ATP. Kreatín zohráva dôležitú úlohu pri svalovej kontrakcii.

Zdrojom energie pre svalovú kontrakciu je ATP (adenozíntrifosfát). ATP poskytuje energiu oddelením jednej molekuly fosfátu za vzniku ďalšej zlúčeniny, ADP (adenozíndifosfátu). Bohužiaľ, vo svalovom tkanive je uložené len malé množstvo ATP. Kreatín odovzdá svoju fosfátovú molekulu ADP, takže sa opäť vytvorí ATP, ktorý svaly môžu využiť počas kontrakcie. Čím viac kreatínu dodáte svalom, tým viac ATP môžu produkovať.

Kreatín monohydrát je veľmi populárny a vyrába ho mnoho výrobcov, čo vedie k rozdielom v kvalite jednotlivých produktov. V tomto rebríčku sme zoradili najlepšie kreatínové doplnky na trhu. Produkty BioTech sú neustále testované v laboratóriách a je dokázané, že BioTech 100% kreatín monohydrát je produkt farmaceutickej kvality

Tabuľka výživy:

100 g
energetická hodnota 1300 kJ/300 kcal
proteín 0 g
sacharidy 0 g
tuky 0 g
kreatín monohydrát 100 g

Odporúčané dávkovanie:

  • zmiešajte 1 odmerku (5 g) 100% kreatín monohydrátu s 500 ml vášho obľúbeného nápoja
  • Úvodná fáza: počas prvého týždňa užívajte 20 g denne (4 krát 5 g), dve dávky pred a dve po tréningu
  • udržiavacia fáza: po prvom týždni užívajte 10 g denne (5 g pred a 5 g po tréningu)

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty