Biotech USA Glutamine Zero 600g

L-glutamín je dôležitým prostriedkom pre rast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Glutamine Zero je určený ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

L-glutamín je dôležitým prostriedkom pre rast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty. Podávanie glutamínu podporuje tvorbu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav.

Glutamine Zero je určený pre kategóriu doplnkov zameraných na kulturistiku, ako aj atletiku, silové disciplíny a všetky vysoko intenzívne aktivity. Kulturisti zvyčajne používajú L-glutamín počas prípravy na súťaže so zameraním na ochranu a budovanie svalovej hmoty. Športovci a siloví športovci zvyčajne používajú L-glutamín na urýchlenie regenerácie a podporu imunitného systému. L-glutamín je najrozšírenejšou aminokyselinou v ľudskom tele a jeho hladina v krvnej plazme je najvyššia zo všetkých aminokyselín.

Glutamín je neesenciálna aminokyselina, ktorá tvorí väčšinu voľných aminokyselín vo svaloch. Podporuje správne fungovanie svalových buniek a imunitného systému, brzdí katabolizmus bielkovín a zlepšuje dusíkovú rovnováhu. Je dôležitým substrátom pre biele krvinky. Jeho vyčerpanie po namáhavom dlhodobom cvičení môže viesť k jeho nedostatku a zhoršeniu funkčnej spôsobilosti bielych krviniek.

Glutamín je dôležitý pre rast, ochranu a regeneráciu svalovej hmoty. Podávanie glutamínu podporuje produkciu rastového hormónu a vytvára antikatabolický stav. Použitie glutamínu je obzvlášť užitočné počas diéty s obmedzením sacharidov.

BiotechUSA Glutamín Zero in body:

  • 11 g L-glutamínu v jednej dávke
  • Bez cukru*
  • V štyroch príchutiach
  • Žiadny aspartám
  • Bez konzervačných látok

Výživové hodnoty:

100g

12g

Energetická hodnota

159 KJ/37 kcal

19 KJ/4,5 kcal

Tuky

0,05g

0,01g

- z toho nasýtené mastné kyseliny

0g

0g

Sacharidy

5,5g

0,66g

- z toho cukry

0,7g

0,08g

Proteín

0,01g

0g

Soľ

0,33g

0,04g

L-glutamín

90g

11g

Zloženie:

Citrón: L-glutamín 90%, kyselina citrónová, aróma, regulátor kyslosti vínan draselný, sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu, soľ, farbivo tartrazín*

Modré hrozno: L-glutamín 90 %, kyselina citrónová, arómy, regulátor kyslosti vínan draselný, sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu, soľ, farbivá allura červená AC*, indigotín

Broskyňa: L-glutamín 90%, kyselina citrónová, arómy, extrakt z čierneho čaju (Camellia sinensis), regulátor kyslosti vínan draselný, farbivo karamel, sladidlá sukralóza a glykozidy steviolu, soľ

Odporúčané dávkovanie:

  • Jednu dávku (2 polievkové lyžice = 2 čajové lyžičky čaju) rozmiešajte v 150 ml vody, konzumujte bezprostredne po cvičení a ďalšiu dávku pred spaním.

Upozornenie: Výživový doplnok so sladidlami, vhodný najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty