Biotech USA L-Arginine 90 kapslí

BioTechUSA L-arginín 90 kapsúl - Aminokyselina na podporu tvorby NO, 1440 mg L-arginínu v dennej dávke (2 kapsuly), L-arginín prispieva k tvorbe oxidu dusnatého (NO), ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

BioTechUSA L-arginín 90 kapsúl - Aminokyselina na podporu tvorby NO, 1440 mg L-arginínu v dennej dávke (2 kapsuly), L-arginín prispieva k tvorbe oxidu dusnatého (NO), ktorý prispieva k vazodilatácii (rozšíreniu ciev)

L-arginín je veľmi dôležitá aminokyselina v ľudskom tele. L-arginín prispieva k produkcii oxidu dusnatého (NO), ktorý sa podieľa na vazodilatácii (rozširovaní ciev) a relaxácii ciev.

Arginín je aminokyselina produkovaná hypofýzou a je tiež esenciálnou živinou, avšak počas intenzívnej fyzickej aktivity nemusí byť vaše telo schopné produkovať dostatok arginínu a mala by sa zvoliť dodatočná suplementácia. Jednou z najdôležitejších úloh arginínu je syntéza NO. Tak ako všetky ostatné produkty Biotech, aj tento je vyrobený len z vysoko kvalitných a starostlivo vybraných zložiek.

BiotechUSA L-arginín v bodoch

  • zvýšenie produkcie oxidu dusnatého(NO)
  • počas intenzívneho cvičenia
  • 1440 mg L-arginínu v dennej dávke

Spektrum aminokyselín:

v 2 tabletách
L-arginín 1440 mg

Zloženie:

L-arginín, obal kapsuly (želatína, čistená voda, farbivo: oxid titaničitý), látky protihrudkujúce (stearan horečnatý, oxid kremičitý).

Odporúčané dávkovanie:

  • ako doplnok stravy užívajte 1 tabletu dvakrát denne, jednu kapsulu pred tréningom a druhú pred spaním

Upozornenie: potravina určená na špeciálne diétne použitie, vhodná pre športovcov. Určené na špeciálnu výživu. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty