Biotech USA Tribulus Maximus 90 tablet

Unikátny obsah extraktu z rastliny Tribulus terrestris - 1500 mg v každej tablete Tribulus Maximus - účinný stimulátor prirodzenej hladiny hormónu testosterónu. Známy a často ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

Unikátny obsah extraktu z rastliny Tribulus terrestris - 1500 mg v každej tablete Tribulus Maximus - účinný stimulátor prirodzenej hladiny hormónu testosterónu. Známy a často používaný legálny produkt medzi športovcami, ktorý podporuje udržanie svalového tonusu a energetickej hladiny v tele.

Je to účinný stimulant podporujúci správnu hormonálnu aktivitu a sexuálne funkcie u mužov. Tribulus terrestris (sasanka zemná) ponúka spoločnosť Biotech v jedinečnej koncentrácii 1500 mg účinnej látky v každej tablete.

pre koho je BiotechUSA Tribulus Maximus vhodný:

  • udržiavanie prirodzenej hladiny testosterónu
  • udržiavanie svalového tonusu a hladiny energie v tele
  • správna hormonálna aktivita u mužov

Tribulus terrestris je známy medzi starovekými kmeňmi ako liečivá rastlina a používa sa ako afrodiziakum. Tribulus terrestris zvyšuje hladinu testosterónu zvýšením hladiny luteinizačného hormónu (LH). Pôsobením LH hypofýza zvyšuje produkciu testosterónu v tele.

BioTech Tribulus Maximus je bezpečný a legálny spôsob zvyšovania hladiny testosterónu. Aj vy môžete zažiť fantastický účinok Tribulus Maximus.

Zloženie:

Fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, stearan horečnatý

Účinné látky v jednej tablete: Tribulus terrestris 1500 mg

Odporúčané dávkovanie:

  • užívajte 1 tabletu Tribulus Maximus denne s jedlom
Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty