BSN Syntha 6 2270g

BSN SYNTHA 6 2270 G Syntha-6 je ultraprémiový proteínový doplnok s predĺženým uvoľňovaním piatich rôznych typov bielkovín. Obsahuje približne 50 % vysokokvalitných vybraných bielkovín ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Popis produktu

BSN SYNTHA 6 2270 G

Syntha-6 je ultraprémiový proteínový doplnok s predĺženým uvoľňovaním piatich rôznych typov bielkovín. Obsahuje približne 50 % vysokokvalitných vybraných bielkovín pre maximálny anabolický účinok a regeneráciu.

SYNTHA 6™od BSN je výživový doplnok určený pre kulturistov a iných športovcov, ktorí potrebujú dostatočný prísun bielkovín na budovanie svalovej hmoty. Obsahuje bielkoviny s rôznou rýchlosťou uvoľňovania - nízkou, strednou a vysokou, takže vaše telo je neustále zásobované aminokyselinami. Telo potrebuje tento nepretržitý prísun esenciálnych aminokyselín na obnovu poškodených a zranených svalov.

Ako môžete každý deň konzumovať dostatok kvalitných bielkovín bez toho, aby ste sa "prejedli"? Syntha-6 tento problém rieši raz a navždy. Má to však jeden háčik: môžete sa na ňom stať závislí!

Syntha-6 je prvý ultraprémiový proteínový prášok s predĺženým uvoľňovaním. Syntha-6 dodáva najlepšie aminokyseliny do vašich svalov počas celých 7 hodín! A okrem toho - chutí úplne dokonale! Syntha-6 je vyrobená zo šiestich druhov bielkovín (obsahuje BCAA, esenciálne a neesenciálne aminokyseliny a glutamínové peptidy, pozri nižšie) s rôznym časom vstrebávania, takže je vhodná na ráno, cez deň aj večer. Neobsahuje aspartám ani cukor. MCT (stredne rozvetvené triglyceridy) poskytujú rýchlo sa vstrebávajúcu energiu. Je tiež skvelým zdrojom vlákniny.

Chuť Syntha-6 je rovnako výnimočná ako jej zloženie. Ak chcete svojmu telu dopriať len to najlepšie a zároveň si vychutnať skvelú chuť, vyberte si len tento proteín od BSN!

SYNTHA 6™ je exkluzívna zmes 6 vysokokvalitných, nutrične kompletných druhov bielkovín s celodenným výkonom.

Každý proteín v SYNTHA 6™poskytuje jedinečný a doplnkový aminokyselinový profil s rôznym časom vstrebávania. Tieto bielkoviny sa v tele vstrebávajú v rôznych časových intervaloch, takže pravidelná konzumácia s hlavnými jedlami alebo medzi nimi zabezpečuje nepretržitý prísun rôznych aminokyselín presne v čase potreby.

Odporúčané dávkovanie:

  • obsah 1 odmerky (47 g) Synthy 6 rozmiešajte v 200 ml vody alebo odstredeného mlieka
  • dávkovanie závisí od telesnej hmotnosti, športovej aktivity a zloženia stravy
  • užívajte 1-3 krát denne podľa individuálnych potrieb

Výživové informácie:

100 g 47 g
Energetická hodnota 1728 kJ / 413 kcal 812 kJ / 194 kcal
Tuky 15 g 7,0 g
- z toho nasýtené MK 3,2 g 1,5 g
Sacharidy 17 g 7,8 g
- z toho cukry 3,8 g 1,8 g
Vlákno 10 g 4,9 g
Proteín 48 g 22 g
Soľ 0,84 g 0,39 g

Zloženie:

Príchuť jahodový krémový vír: proteínová zmes(srvátkový proteínový koncentrát(mlieko), srvátkový proteínový izolát (mlieko), kazeinát vápenatý, micelárny kazeín, mliečny proteínový koncentrát, emulgátor(sójový lecitín)), slnečnicový olej v prášku (mlieko), zahusťovadlá (polydextróza, sodná soľ karboxymetylcelulózy), arómy, sušený triglycerid so stredne dlhým reťazcom(mlieko), chlorid sodný, farbivo (betalaínová červeň), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), vaječný bielok, hydrolyzovaný pšeničný proteín(lepok).

Príchuť čokoládového bahna: zmes bielkovín (srvátkový proteínový koncentrát (mlieko), srvátkový proteínový izolát (mlieko), kazeinát vápenatý, micelárny kazeín, koncentrát mliečnych bielkovín, emulgátor: sójový lecitín), slnečnicový olej v prášku(mlieko), zahusťovadlá (polydextróza, celulózová guma), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, arómy(mlieko), stredne rozvetvený triglycerid v prášku(mlieko), chlorid sodný, sladidlá (acesulfam K, sukralóza), vaječný albumín, glutamínové peptidy(lepok).

Príchuť tvarohového koláča New York vanilka: zmes bielkovín(srvátkový proteínový koncentrát(mlieko), srvátkový proteínový izolát (mlieko), kazeinát vápenatý, micelárny kazeín, koncentrát mliečnych bielkovín, emulgátor: sójový lecitín), slnečnicový olej v prášku(mlieko), zahusťovadlá (polydextróza, celulózová guma), arómy(mlieko), stredne rozvetvený triglycerid v prášku(mlieko), chlorid sodný, sladidlá (sukralóza, acesulfam K), vaječný albumín, glutamínové peptidy(lepok).

Varovanie

Potraviny vhodné pre športovcov, so sladidlami. Pre špeciálne diéty. Nie je určené pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte na suchom mieste pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného svetla. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym používaním alebo skladovaním.

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty