Bulk Powders Pro Series Prom3ga 90 Kapslí

BULK POWDERS PRO SERIES PROM3GA 90 KAPSÚL Kombinácia vysoko koncentrovaného rybieho oleja Omega 3 s vitamínom D3 a prírodným astaxantínom. PROM3GA je pravdepodobne najlepším doplnkom ...viac

Výrobca: Brand

Kde kúpiť

Bohužiaľ, nepodarilo sa nám nájsť žiadny obchod s týmto produktom.

Popis produktu

BULK POWDERS PRO SERIES PROM3GA 90 KAPSÚL

Kombinácia vysoko koncentrovaného rybieho oleja Omega 3 s vitamínom D3 a prírodným astaxantínom. PROM3GA je pravdepodobne najlepším doplnkom rybieho oleja vo Veľkej Británii. Všetky zložky boli pridané z najlepších ingrediencií na trhu, čo prináša množstvo výhod. Patrí medzi ne podpora normálnej činnosti srdca a svalov, zdravého imunitného systému a zdravých kostí.

Tento doplnok je balený v blistroch farmaceutickej kvality. Nielenže ich udržiava čerstvé, ale tiež zabezpečuje ich úplnú nepriepustnosť. Do kapsúl bola pridaná sladká pomarančová esencia, aby sa zabránilo zápachu.

Zloženie:

Koncentrovaný a čistený Omega 3 rybí olej (rybí olej, antioxidant (zmiešané tokoferoly)), kapsula (želatína, glycerol, olej zo sladkých pomarančov), vitamín D3 (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, cholekalciferol, antioxidant (DL alfa tokoferol)), astaxantín (prírodný astaxantínový oleorezín, extra panenský olivový olej, antioxidant (prírodný extrakt z rozmarínu)).

V troch kapsulách:

Omega 3 rybí olej 3300 mg (EPA 1080 mg, DHA 720 mg), vitamín D3 4500 IU, astaxantín 300 μg

Prom3ga v bodoch:

  • 3300 mg omega 3 v dennej dávke
  • Podpora cievneho systému
  • Podpora imunitného systému
  • Podpora rastu svalovej hmoty

Prom3ga je popredný doplnok stravy s rybím olejom na trhu, ktorý poskytuje viac ako 3300 mg rybieho oleja Omega 3 v kombinácii so 4500 IU vitamínu D3 a 300 μg prírodného astaxantínu. Táto jedinečná kombinácia zložiek podporuje normálnu funkciu srdca, normálnu funkciu svalov, normálne zdravie kostí a zdravý imunitný systém.

Dávkovanie:

Užívajte 1 kapsulu 3-krát denne

Naše hodnotenia

Star mask
Priemer: 0.00
Hlasovalo: 0 ľudí

Recenzie/skúsenosti

Máte otázku týkajúcu sa produktu? Alebo chcete len napísať svoje skúsenosti? Pošlite nám recenziu alebo komentár k tomuto produktu.

Podobné produkty